Enigma a Intel uzatvorili spoluprácu!

Enigma je platforma, ktorá pracuje na vytvorení takzvaných secret kontraktoch, škálovatelnosti a decentralizovaných aplikáciách. Viac o Enigme sa dozviete v tomto článku. Tento projekt včera prekvapil, keď oznámil veľmi významnú spoluprácu zo spoločnosťou Intel, ktorá je jednou z popredných výrobcov procesorov, pamätí a ďalších zariadení do počítačov. Cena reagovala okamžite výstrelom +25%.

O čo ide?

Intel si uvedomuje potenciál blockchainu a kryptomien a preto je odhodlaný pre implementáciu tohto protokolu do bežného života. Ich záujem sa sústredí hlavne na súkromie, bezpečnosť údajov a škálovatelnosť, ktorými sa Enigma zaoberá. Enigma teda pokračuje spoločne zo silným partnerom v budovaní, ktorý vedie k spusteniu mainnetu v druhej polovici 2018.

Záver

Enigma pracuje na svojom protokole, aby vyriešila svetové výzvy pomocou decentralizovaných technológií. Táto zmena však vyžaduje, aby spolupracovali všetci. Cesta Enigmy teraz vypadá naozaj zaujímavo a spolupráca s Intelom dodala Enigme veľmi vysokú kredibilitu. Budovanie lepšej, bezpečnejšej a decentralizovanej budúcnosti je o krôčik bližšie k realizácií.

1

Prednáška o kryptomenách v Žiline už zajtra. Tešíme sa na vás.

VIP členovia majú vstup zadarmo 🙂

 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart