Dominancia Tetheru rastie: Algorand blockchain pridal USDT.

Tether je odteraz na blockchaine Algorand 2.0 a stáva sa prvým stabilným coinom, ktorý sa zapojil do projektu.

ALGO pridalo USDT po mesiaci čakania

Algorand (ALGO), obyčajný, tradičný blockchain s dôkazmi o vklade, je jedným z mála vybratých na zastrešnie stabilných coinov ako Tether (USDT). Toto otvára dvere pre USDT na ďalšie zvyšovanie jeho ponuky a diverzifikáciu jeho prítomnosti v niekoľkých sieťach.

USDT, ktorý rozrástol svoju celkovú ponuku až na 4,7 miliardy tokenov, využíva siete so schopnosťou vytvárať sekundárne aktíva. V súčasnosti je najpočetnejšia ponuka USDT podporovaná sieťou Ethereum, zatiaľ čo väčšina USDT bola predtým postavená na vrchole bitcoinovej siete.

Tether USDT

Algorand je najnovší blockchain, ktorý si vybral Tether v lete 2019. Po mesiacoch čakania sa pridali na Algorand 2.0.

„Kľúčovou silnou stránkou Tether je to, že sa opiera o bohatú škálu rôznych blockchainov,“ uviedol Paolo Ardoino, CTO v spoločnosti Tether. Pokračoval,

Naša najnovšia spolupráca so spoločnosťou Algorand využíva rýchlosť a bezpečnosť protokolu Algorand, ktorý obchodníkom poskytuje rýchle transakcie.

Je tu jeden zvláštny detail. Aj keď nie je uvedený presný počet, prieskumník blokov Algorand odhalí stránku, na ktorej bola zaznamenaná ťažba vyše 18 biliónov mincí. Môže to byť porucha alebo chyba, pretože tímy zatiaľ nevysvetlili adresu obsahujúcu 18 446 734 073 709,55 USDT.

USDT v súčasnosti obsahuje takmer miliardu mincí v sieti TRON. Ďalších 899 miliónov existuje v sieti EOS. Tether tak prevzal veľmi rôznorodý výber blockchainov.

Algorand je jedinečný tým, že je decentralizovaným, bez súhlasu – dôkazom o účasti, čo znamená, že USDT založený na Algorande je zabezpečený viacerými dobrovoľnými účastníkmi na celom svete. Pridanie USDT do siete môže tiež zvýšiť úroveň transakcií pre sieť Algorand. USDT zostáva vysoko aktívny, denné objemy obchodov boli vyššie ako 46 miliárd dolárov za posledný deň. Počas poslednej rally BTC nad 10 000 dolárov sa mince USDT obchodovali 10-krát za deň.

USDT je ​​zatiaľ jediný stabilný kokín, ktorý existuje paralelne na niekoľkých blockchainoch. Preto je o niečo ťažšie sledovať toky tohto stabilného coinu. Pokiaľ ide o USDT, zvýšené počty sa často premietajú do dramatických pohybov na trhu. Zatiaľ však nie je isté, ako bude USDT založený na Algorande fungovať v ekosystéme. Prijatie Algorandu je stále relatívne malé, s približne 5 000 transakciami za deň.

Limitovaný počet miest: 15
Chcem sa zúčastniť Workshopu

Zdroj: https://bitcoinist.com/tether-domination-grows-algorand-blockchain-adds-usdt/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart