Digibyte (DGB) dostal historicky prvý menový pár voči juhoafrickému randu: ďalší krok k masovej adopcii

Digibyte (DGB) dosiahol tento rok obrovský pokrok z hľadiska zalistovania na burzy. Poslednou z týchto búrz je Artis Turba. Táto burza pred pár dňami začala ponúkať menový pár DGB/ZAR. To znamená, že je teraz možné kupovať a predávať Digibyte priamo z bankového účtu. To je veľmi dôležité, pretože má táto burza potenciál prilákať k DGB viac juhoafričanov práve vďaka pohodliu, ktoré vytvára. Mnoho ľudí (hlavne nováčikov) odrádza, že pred nákupom iných kryptomien musia najprv kúpiť Bitcoin.

Táto spojitosť altcoinov s Bitcoinom je pravdepodobne hlavným dôvodom, prečo väčšina altcoinov v roku 2018 zaostáva. Mnoho altcoinov však tento rok urobilo obrovský pokrok. Napríklad Digibyte urobil veľký pokrok v oblasti adopcie a povedomia na trhu.

Dnes o DGB vie viac ľudí, než kedykoľvek inokedy od jeho vzniku. V niektorých krajinách, ako napríklad Venezuela, ho dokonca využívajú ako bežnú menu. Avšak aj napriek tomuto vývoju Digibyte, podobne ako väčšina altcoinov, utrpel ťažké straty. A to len preto, že je úzko spojený s Bitcoinom, ktorý počas celého roka 2018 nedosahuje dobré výsledky. S nárastom množstva párov s fiat menami, ako je tento s juhoafrickým random a mnoho iných, ktoré počas roka získal, sa jeho cena stabilizuje a začne rásť nehľadiac na cestu, ktorou sa vyberie Bitcoin.

Toto je samozrejme dlhodobý cieľ, ktorý môže nastať až o niekoľko rokov. Ešte nejaký čas potrvá, kým si Digibyte vydobyje miesto na trhu. Napríklad v oblasti kybernetickej ochrany všetko smeruje k decentralizovaným kyberneticky bezpečným blockchainom ako Digibyte. Mnoho veľkých korporácií, vrátane technologického giganta Facebook, utrpelo v blízkej minulosti kybernetické útoky.

Z ich odpovedí na tieto útoky je jasné, že sú čoraz zraniteľnejšie a do istej miery bezmocné pri riešení takýchto útokov. Avšak žiadna veľká korporácia zatiaľ neoznámila, že prijímajú decentralizované riešenie, akým je Digibyte. Postupne však firmy začnú chápať Digibyte ako nezničiteľný kybernetický bezpečnostný nástroj a začnú ho využívať.

Využívanie DGB ako meny je stále v plienkach. Zatiaľ sa využitie kryptomien namiesto tradičných peňazí objavilo vo veľkom meradle hlavne v krajinách s nestabilnými menami. To znamená, že adopcia DGB ako meny by mohla vzrásť počas svetovej finančnej krízy. Aj keď niektoré ukazovatele naznačujú, že takáto kríza je za rohom, nie je vylúčené, že sme od nej ešte ďaleko a prechod na digitálne meny bude pomalší a postupný. Skutočná hodnota DGB sa časom určite ukáže a dlhodobí investori určite nebudú sklamaní.

Zdroj: 1


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa do našej VIP a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart