Colbert: Skôr by som si vypočul priaznivcov Bitcoinu a krypta ako prezidenta Trumpa.

Americký zabávač v novej epizóde svojej populárnej talk show na televíznej stanici CBS povedal, že by radšej počúval niekoho, ako hovorí o krypto, ako by musel presedieť jedno z Trumpových zhromaždení.

Hostiteľ The Late Show, Stephen Colbert, sa vysmieva z Bitcoinu a podporovateľov crypto. Hovorí sa, že aj negatívna reklama je reklama.

V novej epizóde populárnej talk show na televíznej stanici CBS Colbert povedal, že by radšej počúval niekoho, ako hovorí o krypto, ako by musel presedieť jedno z Trumpových zhromaždení.

„Tak sa na to pozrime, miesta, na ktorých by som bol radšej ako na Trumpovom zhromaždení…“

„Len tak z hlavy, išiel by som na oddelenie motorových vozidiel, k zubárovi, na klarinetový recitál niekoho iného, do sovietskeho gulagu, bol pokrytý medom a vsadený do mraveniska, skĺzol sa po 15-metrovej žiletke do vane plnej ginu a skončil v konverzácii s niekým, kto vie veľa o Bitcoine. Pokračujte, pokračujte o blockchaine.“

Video si pozrite tu. S jeho zdanlivo nekonečným prúdom spletitých koncepcií má blockchain odvetvie pred sebou pravdepodobne dlhú cestu, kým sa na palubu dostane mainstream.

Od shardingu po zk-SNARK-y a konsenzuálnych mechanizmov až po hromadiace sa satoshi, vkladanie coinov, hodlovanie a presúvanie financií do cold peňaženiek, krypto geekovia a vývojári v priemysle zbožňujú, keď sa môžu zahĺbiť do týchto technológií, zatiaľ čo oči priemerného Janka sa prizerajú.

Ale akonáhle bude technológia zjednodušená, budú masy skutočne vedieť, ako funguje krypto, aby to považovali za užitočné? Väčšina vodičov automobilov netuší, ako vymeniť brzdy alebo pracovať s motorom.

Bitcoinové a krypto aktíva vo všeobecnosti ponúkajú spôsob, ako presunúť kapitál bez potreby banky. Pre začiatočníkov. A v krajinách ako Venezuela, kde sa nemožno spoľahnúť na svoju menu, aby si udržala stabilnú hodnotu, vladajú ľudia čoraz viac svoje bohatstvo do BTC. Ale napriek podpore technologických gigantov, ako je Jack Dorsey, ostáva mnoho mainstream magnátov od Warrena Buffeta po Marka Cubana kritických.

V nedávnom rozhovore pre Wired ponúkol Cuban niekoľko dôvodov, prečo si myslí, že krypto zostáva pre verejnosť príliš komplikovaným.

„ Krypto je kľúčom, ktorý je zložitý pre 99% populácie. Dáte to do zariadenia? Vytlačíte to? Ako sa ubránite hackerom? Kto to bude pre vás hostiť? Jednoducho je to také náročné, že to stojí len za to, čo za to niekto zapltatí..

Pozrite, môžem priniesť skvelý argument za blockchain. Existuje veľa aplikácií a budú sa používať. Nepotrebujete však verejný Bitcoin, BTC. Blockchain si môžete vytvoriť sami bez toho, aby ste museli používať všetky dostupné kryptomeny. Nie je to tak, že by som bol proti kryptomenám. Len musíte byť veľmi opatrní. V najlepšom prípade ide o uchovávateľa hodnôt.“ dodal Cuban.

Zdroj:https://dailyhodl.com/2019/11/09/stephen-colbert-id-rather-listen-to-bitcoin-and-crypto-supporters-than-president-trump/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart