Coinbase- dnes Wall Street, zajtra Ázia

Coinbase plánuje rozšírenie prevádzky vo svojej novootvorenej kancelárii v New Yorku, ktorá pracuje s inštitucionálnymi klientmi. Táto burza chce v budúcom roku prijať 150 zamestnancov. Podľa spoločnosti- ani pokles krypto cien v tomto roku, nezabránil trhovému dopytu po tejto triede aktív.

,,Napriek všetkému, čo sa deje na trhu, sme verili, že inštitúcie nestratia záujem,” povedal Adam White, generálny riaditeľ Coinbase Institutional. Mnohí z miestnych zamestnancov boli prijatí do zamestnania z rôznych sfér tradičných finančných inštitúcií- napríklad New York Stock Exchange, Barclays a Citigroup. ,,New York je neuveriteľne plný talentov,” dodal White.

,,Musíme vytvoriť most medzi finančnými službami a technológiou, musíme ťažiť z najlepších a najjasnejších myslí, ktoré pracovali celú svoju kariéru v iných sektoroch finančníctva.”

Aby sa korporátni klienti cítili pri návšteve pohodlne, kancelária má bezpečnostný personál porovnateľný s NYSE.

Aj napriek medvediemu trhu, spoločnosť Coinbase v roku 2018 prijímala zamestnancov a teraz ich má viac ako 500 na celom svete. A New York nie je jedinou novou kanceláriou, ktorá priláka inštitucionálnych investorov a klientov.

Coinbase sa snaží zainteresovať viac krajín. Aj napríklad v Ázii a Latinskej Amerike. Spoločnosť už tento rok začala so sídlom v Tokiu, kde zamestnáva malý tím a požiadala o certifikáciu agentúry pre finančné služby v Japonsku.

Zdroj: 1


Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam, fundamentom a informáciám, ktoré denno denne vyhladávame a s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ?

BCO, Aurore sa za posledný týždeň darilo, informáciu o nich ste u nás získali v predstihu. Zle nedopadol ani FUN a dnes sa pridal XRP, ktorý sme v našej VIP skupine mali včas zanalyzovaný. 

V našich pravidelných víkendových analýzach máš možnosť každý víkend nájsť zanalyzované kryptomeny, v ktorý náš analytik Ing. Marek Jendrál poskytne stanovisko. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart