Čínsky miliardár Zhao Dong tvrdí, že je najlepší čas na kumuláciu Bitcoinu a hodl.

Zhao Dong Bitcoinový miliardár a jeden z najväčších čínskych obchodníkov na OTC, vyslovil svoj názor na odvetvie. Predpovedá, že v tomto roku nepríde k rozmrazeniu krypto-zimy, ale hovorí, že je najlepší čas na kumuláciu a hodl.

Povedal, že teraz očividne menej ľudí sleduje bitcoin ako v priebehu býčieho trhu 2017  a preto je prirodzený pokles cien.

,, Väčšina ľudí teraz Bitcoinu nevenuje pozornosť a nebude venovať veľa času a pozornosti až pokým nebude mať hodnotu desiatok tisíc. Ale my čo veríme v budúcnosť Bitcoinu je pre nás najlepšie držať a kumulovať čo najviac, keď sa nikto nezaujíma´´.

Keď bol požiadaný o názory na vývoj krypto priemyslu povedal, že v roku 2019 nás všetkých čaká dobrá zima. Rok 2020 by priniesol jar a domnieva sa, že s krypto letom sa počká až do roku 2021.

Mimochodom v novembri 2018 Dong predpovedal, že v roku 2021 bude na burze  Weibo cena Bitcoinu 50 000 dolárov.

Vysvetlil svoje dôvody investovania a prečo nakúpiť na medveďom trhu:

,,V býčom trhu nebudem ľudí presviedčať, aby si kúpili Bitcoin, lebo očakávajú rýchle zhodnotenie peňazí, ale to nejde. Teraz v medveďom trhu začínam ľudí presviedčať, aby si Bitcoin kúpili´´.

Pred rokom 2019 Dong varoval, aby ľudia neboli príliš optimistickí, alebo úplne pesimistický. Povedal, že viac spoločností a projektov zomrie. Dodal však, že vznikne nádej, pretože z tohto obdobia sa objaví ďalšia vlna projektov.   Povedal, že rok 2019 je aj najlepší čas, ale aj najhorší čas pre podnikateľov a investorov. Napriek koncu viacerých firiem a projektov sú investície do projektov lacnejšie.

Dong napísal jednoduchú radu pre investorov a podnikateľov:                     Jediná vec, ktorú potrebujete, je trpezlivosť.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart