Cena Dash stúpa po tom, čo bol prijatý na App Store

Cena Dash stúpa po tom, čo bol prijatý na App Store

Z hľadiska celkovej tržnej kapitalizácie je Dash momentálne siedma najväčšia digitálna mena na svete. Hodnota tržnej kapitalizácie sa odhaduje na 1,4 mld. dolárov a po prijatí na App Store ďalej rastie.

Spoločnosť Apple v polovici júla 2017 oficiálne schválila digitálnu menu Dash na svojom App Store po predchádzajúcom odmietnutí meny.

Podľa generálneho riaditeľa Dash, Ryana Taylora, rozhodnutie Apple prijať kryptomenu znamená uznanie rastúceho dopytu po mene a jej významu. Taylor sa vyjadril, že rozhodnutie Apple muselo byť náročné, keďže Apple sa vždy snaží chrániť bezpečnosť svojich používateľov a zabezpečiť, aby sa do ekosystému dostali len renomované projekty.

„Naši užívatelia môžu s dôverou používať Dash peňaženky, ktoré sú spoľahlivé, oficiálne podporované a známe svojou bezpečnosťou. Spoločnosť Apple preukázala ochotu vpustiť dôveryhodné digitálne meny do svojej platformy, čo však vyžaduje neuveriteľné množstvo hĺbkovej kontroly z ich strany. Sme radi, že sa rozhodli preskúmať Dash, a my sme očividne spokojní s výsledkom.“
Odvolací proces

Taylor sa taktiež zmienil, že odvolací proces bol dôkladný a dlhý. Veriac v obchodný model spoločnosti, rozhodol sa Dash tím podať odvolanie, ktoré Apple napokon prehodnotilo. V roku 2016 podali niekoľkí vývojári a Blockchain firmy žiadosti o Dash-integrované peňaženky smerom k App Store. Väčšinu žiadostí Apple zamietlo.

Kryptomeny na App Store

K dnešnému dňu spoločnosť Apple povolila približne 10 kryptomien, ktoré je možné použiť v App Store. Okrem Dash sa jedná napr. o Ethereum, Bitcoin, Steem, Litecoin, Lisk a Ripple.
Teraz keď je na App Store k dispozícií Dash iOS peňaženka, tak Dash tím plánuje priniesť ďalšie investície do svojej iOS aplikácie, aby v krátkom čase pridal ďalšie funkcie a vylepšenia.

 

Zdroj:Newbium,cointelegraph.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart