Cardano potvrdili update na verziu V1.4. Aké novinky nás čakajú?

Napriek klesajúcim cenám a veľkej kapitulácii na krypto trhu, existujú projekty, ktoré naďalej posúvajú svoj vývoj. Tieto projekty sa nestarajú o cenu, ale zostávajú zamerané na svoje ciele. Jedným z takýchto projektov je Cardano. Projekt nedávno oslnil uvedením dvoch nových inteligentných zmluvných nástrojov, ktoré sú potenciálnym prínosom pre fintechový priemysel.

Najdôležitejšia aktualizácia je na ceste

Tieto nástroje s názvom Plutus a Marlowe majú potenciál vyzdvihnúť Cardano ako lídra vo vývoji inteligentných zmlúv. Tiež hlavná aktualizácia blockchainu Cardano na verziu 1.4 je v skúšobnej verzii a veci idú správnym smerom

Charles Hoskinson, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ výskumnej a vývojovej firmy IOHK, oznámil dátum vydania nového Cardano v1.4 na 18. decembra.

Toto vydanie aktualizácie bude najdôležitejším, ktorá bolo kedy vykonaná v ekosystéme Cardano. Bude zahŕňať významné zmeny v kódovej základni, zvýšenie úložnej kapacity v bloku Cardano a tiež je rozhodujúce pre projekt Shelly, ktorý prevedie Cardano na úplne decentralizovanú a autonómnu sieť.

Aktualizácia verzie v1.4 prichádza v temnej dobe, ktorá zasiahla kryptomeny, kde niektoré projekty v neplnia svoje sľuby.

Cardano má pre sebou sľubné časy

Existuje len veľmi málo ľudí, ktorí používajú decentralizované aplikácie a blockchain a spoločnosti, ktoré sa vrhli na spustenie týchto aplikácií, sa už ukázali byť príliš pomalé a ťažko škálujú.

Technológia je stále v začiatkoch, a preto sa zdá, že Cardano má správny prístup i keď mu to trvá nejaký čas. Nezáleží však na tom, ktorý projekt bol prvý – čo je dôležité je robiť veci poriadne.

Celková budúcnosť spoločnosti Cardano vyzerá dobre. Aj keď nie sú byť prvou blockchain spoločnosťou na riešenie inteligentných zmlúv, ich systém má jeden z najsilnejších základov.

Momentálne s niektorými aktualizáciami, môžeme očakávať, že uvidíme oveľa viac z IOHK a Cardano.

Zdroj: 1


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Čo vám naša škola kryptomien prináša ? Pozrite si nasledujúce video 🙂 

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU pre pokročilých

Akciové ceny platia len počas Decembra 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart