Bývalý ekonomický poradca amerického prezidenta Trumpa sa pripája k technológii Blockchain

Gary Cohn – bývalý hlavný ekonomický poradca prezidenta USA, Donalda Trumpa, sa pripojil k predstavenstvu poradcov technologickej spoločnosti Spring Labs, ktorá sa zaoberá technológiou blockchain.

Okrem ekonomického poradcu, Cohn predtým pracoval ako COO amerického bankového giganta Goldman Sachs a naposledy pôsobil ako riaditeľ Národnej ekonomickej rady USA. Cohn vo svojom vyjadrení uvádza, že sa blockchain technológiou zaoberá už niekoľko rokov.

Ako hlavný ekonomický poradca Donalda Trumpa pracoval v rokoch 2017-2018. Bol zodpovedný za daňovú reformu správy, ktorá nadobudla platnosť v decembri. Okrem toho dohliadal na administratívnu agendu v oblasti medzinárodnej a domácej hospodárskej politiky.

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Spring Labs, Adam Jiwan, hovorí, že jeho spoločnosť očakáva, že Cohn bude realizovať svoje znalosti finančných trhov v blockchain sfére:
,,Gary prináša bohaté skúsenosti s pochopením zložitosti globálnych finančných trhov.”

Spoločnosť Spring Labs je technologická spoločnosť so sídlom v USA, ktorá používa riešenia blockchainu, ktoré umožňujú vymieňať informácie o identite a majetku medzi bankami a spoločnosťami. Spoločnosť je v procese budovania jarného protokolu, ktorý tvrdí, že umožní účastníkom siete vymieňať si cenné informácie bez zdieľania základných zdrojových údajov.
Spring Labs dokázala získať 14,7 milióna dolárov v investíciách v počiatočnom štádiu len štyri mesiace po jej založení.
Podarilo sa im prilákať aj Brianaa Brooks – hlavného právnika krypto burzy Coinbase – do svojho poradného výboru. Brooks predtým pracoval ako generálny právny poradca vo Federálnej národnej asociácii pre hypotéky USA- známej ako Fannie Mae.

Zdroj: 1


POZOR! Dnes je posledný deň najnižších cien za posledný rok. (oslavujeme výročie) 

Nieje to len o signáloch, snažíme sa pre vás prinášať tie najčerstvejšie informácie skrz naše články a príspevky.

Prinášame vám pohľad na široké spektrum kryptomien, ich grafov a fundamentov, na základe čoho sa vám bude ľahšie rozhodovat pri výbere tej správnej. #GO a #PRL dnes potešili.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart