Burza v Hongkongu uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Blockchain pre zlepšenie procesu obchodovania

Hongkongská burza Limited (HKEX) spolupracuje s firmou Digital Asset na testovaní prototypu systému, v snahe urýchliť proces predaja a znížiť riziká pri prevodoch a platbách. Podľa spoločnosti Finextra bol systém testovaný burzou HKEX a ďalšími burzami v Šanghaji a Šenzene, v spolupráci s tzv. “Stock Connect.”

Projekt Stock Connect umožňuje medzinárodným a čínskym investorom obchodovať na svojich trhoch prostredníctvom domácich výmenných platforiem (búrz) s cieľom zlepšiť efektívnosť obchodov.
Podľa správy teraz plánujú vypustiť plne funkčnú platformu, ktorej cieľom je vyriešiť problém nezrovnalostí v časových zónach a iné problémy týkajúce sa prevodov, platieb a prevádzky obchodníkov cez Stock Connect, ktoré vznikajú v dôsledku úzkého cyklu zúčtovania pre Čínsku pevninu.

Minulý týždeň spoločnosť HKEX uverejnila správu, v ktorej navrhuje využiť kryptomeny a blockchain v súlade s existujúcimi regulačnými rámcami. V správe burza zdôraznila, že blockchain spolu s umelou inteligenciou (AI) by mali spadať pod predpisy o cenných papieroch namiesto sfér, ako sú bankovníctvo, internetové financie alebo digitálne meny.
V septembri anonymné zdroje odhalili, že HKEX sa aktívne snaží získať firmy pracujúce s technológiou blockchain a inými technickými odvetviami kvôli problémom s obchodným spojením s čínskymi burzami.

Zdroj: 1


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa do našej VIP a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

Navyše, kto k nám vstúpi do 4.11. tak získa aj malý bonus od nás – krypto oblečenie, podľa výberu od nášho partnera v hodnote do 30 EUR. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Aby ste si vedeli pozrieť ako pravidelne videoanalýzy u nás fungujú a vyzerajú ⏩ nech sa páči prinášame vám analýzu z nedávnej Nedele, v ktorej sme sa zamerali aj na menej známe kryptomeny. Napríklad PHX sa podarilo prekonať až 130% profit.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart