Burza Huobi spustila trh s derivátmi

Singapurská burza kryptomien Huobi spustila Huobi Derivative Market (Huobi DM, Huobi derivátový trh) a novú platformu prezentovali na konferencii Cryptofrontiers v New Yorku koncom novembra 2018. Zdôraznili, že Huobi DM umožňuje zákazníkom zapojiť sa do obchodovania kryptomien a ťažiť z rastu i poklesu cien. Platforma vraj ponúka nástroje na hedging, kontrolu risku a neistoty.

Obchodovanie kontraktov umožňuje používateľom nákup a predaj digitálnych mien za predom určené ceny v konkrétny čas v budúcnosti a dáva tak investorom možnosť otvoriť long i short pozície.

Huobi dodalo, že Huobi DM je momentálne vo fáze testovania a nie je prístupný zákazníkom v USA, Singapure, Izraeli, Malajzii, Hong Kongu a ďalším.

V októbri oznámilo Huobi vytvorenie “stablecoin-ového riešenia” . Tento projekt, známy ako HUSD, pozostáva z vytvorenia spoločného trhu štyroch stablecoinov krytých dolárom, ktoré sú na Huobi dostupné. Vklad v ktoromkoľvek stablecoine sa zobrazí ako HUSD a pri výbere si môžu zákazníci vybrať ktorýkoľvek stablecoin ( Napríklad si môžete na účet vložiť 1 PAX a vybrať 1 TUSD.) Huobi momentálne umožňuje obchodovanie HUSD voči Bitcoinu (BTC), EOS, Ethereu (ETH), Huobi Tokenu (HT), Tetheru (USDT) a Ripple (XRP).

Zdroj: 1, 2, 3


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými 

PRIDAJTE SA K NÁM

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart