Brian Kelly tvrdí, že najbližšia rezistencia Bitcoinu bude na 6000$

Okolo kryptomien zavanul čerstvý vietor po nedávnom výstrele Bitcoinu, ktorý vyniesol cenu na 5 175$. Začalo to skoro ráno 2. apríla a celková kapitalizácia kryptomien sa týmto dostala na 183 miliárd dolárov. Po týchto udalostiach Brian Kelly predpovedá, že najbližší level rezistencie bude okolo 6000$.

Ďalšia rezistencia pre Bitcoin bude medzi 6 000$ a 6 500$

Počas interview 2. apríla na CNBC „Futures Now“ sa Brian Kelly, CEO BKCM LL, investičnej firmy pre digitálne meny vyjadril, že očakáva ďalší level rezistencie pre Bitcoin na 6- 6 500$. Táto odpoveď prišla po tom, čo bol dotázaný či vidí starú úroveň supprotu 6 000$ ako novú úroveň rezistencie.

Tiež sa vyjadril, že grafy ukazujú pre Bitcoin niečo pozitívne a možno konečne táto virtuálna mena narazila na dno.

„Keď sa pozrieme na predošlé cykly vyzerajú veľmi podobne ako tento. Môžeme vidieť taký ten posledný výbeh a následne sa trh začne obchodovať vyššie.“

Z technického pohľadu vyzerajú veci dobre

Technický, fundamentálny a kvantitatívny bod pohľadu nasvedčujú tomu, že veci vyzerajú naozaj dobre. Kelly taktiež povedal k cenám, ktoré aktuálne môžeme vidieť:

vylepšujú sa základy a inštitucionálny sentiment“

Dodal ešte, že inštitucionálni investori či už individuálni alebo veľké firmy sú hlavnými ťahačmi pohybu ceny.

Ďalšia oblasť, na ktorú sa sústredili bolo „Bitcoin Exchange Traded Fund (ETF)“, na ktorého schválenie sa stále čaká. Po otázke či je šanca, že by ho SEC tento rok schválila sa Kelly vyjadril, že si nemyslí, že sa tento rok ETF dočkáme, vidí to skôr na rok 2020. Dodal taktiež, že Bitcoin v tomto momente podľa neho ETF nepotrebuje, pretože na scénu prichádzajú inštitucionálni investori.

Analytici kryptomien predpovedajú, že medvedí trh je za nami

Spolu s Brian Kelly aj analytici kryptomien predpovedajú, že krypto zima je za nami. Majú na to niekoľko dôvodov, medzi nimi je hodnota market cap, ktorá sa dostala na 175 miliárd dolárov, čo je zrvonateľné s hodnotou v novembri 2018. Bitcoin sa taktiež dostal na hodnotu 5 000$, čo je najvyššia cena za posledných 5 mesiacov. 

Zdroj: 1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam, fundamentom a informáciám, ktoré denno denne vyhladávame a s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ?

Chcem sa pridať do VIP SKUPINY

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_1463-576x1024.jpg
Tézos
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_1490-576x1024.jpg
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_1491-576x1024.jpg
Upozornenie: Analýzy sú subjektívnym názorom autora na danú kryptomenu na základe zhromaždenia viacerých zdrojov a informácií. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart