Brave Browser uzavrel partnerstvo so sieťou TAP a odmeňuje používateľov za zobrazenie reklám.

  • Brave a sieť TAP oznámili nové partnerstvo
  • Používatelia budú teraz odmenení pomocou tokenov BAT za zobrazenie reklám
  • Toto sa rozšíri aj na mobilných používateľov ešte v tomto roku

Spoločnosť Brave oznámila , že 26. februára 2019 vstúpila do partnerstva so sieťou TAP na Svetovom kongrese pre mobilné zariadenia. Sieť TAP je prvá blockchainová sieť, ktorá spája značky a odmeňuje používateľov.                

Vďaka tomuto novému partnerstvu budú užívatelia Brave prehliadača odmenení za základný prístupový kľúč (BAT) ako odmenu od niektorých z viac ako 250 000 značiek, ktoré sú partnermi siete TAP. Používatelia budú môcť získať tieto odmeny tak, že si zvolia možnosť zobraziť prihlásené súkromné ​​reklamy od Brave Partners.

Podrobnosti o vývoji:

Treba poznamenať, že zobrazovanie reklám výmenou za odmenu nie je daná automaticky, ale musí byť zvolená používateľom a do konca roka 2019 sa plánuje rozšíriť túto možnosť aj na mobilných používateľov.

Bude to však prínosom aj pre vybrané značky, pretože budú mať prístup k používateľom, ktorí si zvolili zobrazenie reklám. Niektoré značky, ktoré sa už pripojili k sieti TAP, sú Paramount Pictures a Red Bull.

Pokiaľ ide o vykúpenie tokenov BAT, môžu byť vykúpené pre hotelové pobyty, stravovacie poukážky a darčekové karty od rôznych maloobchodníkov, ako sú Amazon, Starbucks a Uber.

Brendan Eich, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Brave Software povedal:

“Sme nadšení, že privítame TAP Network ako partnera pre našu reklamnú platformu, ktorá je postavená úplne na súkromí a spoločne odmeňujeme používateľov za ich sledovanie značiek, ktoré hľadajú etické spojenie s novým publikom.”

Dodal, že súčasný systém je nedokonalý, v ktorom trpí inzerent aj používateľ.

Lin Dai, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti TAP Network dodal, že v súčasnej metóde inzercie sa dáta používateľov často zneužívajú a že tento nový vývoj prináša spravodlivosť späť do rúk používateľov tým, že ich odmeňuje za zobrazovanie reklám.

Čo je BAT ?

Cieľom tohoto projektu je opraviť aktuálny systém online reklamy, v ktorom sú ľudia nevedomky sledovaní a ich dáta ukladané a ďalej predávané tretím stranám.

Prehliadač Brave má za cieľ „obnoviť web“ tým, že zablokuje reklamy vo východiskovom nastavení a namiesto toho dáva používateľom možnosť prihlásiť sa k reklamám, ktoré oni sami uznajú za vhodné.

Spoločnosť Brave nevytvára iba alternatívu k prehliadačom ako Firefox či Chrome, ale bojuje tiež za ochranu súkromia a dát používateľov.

Tento projekt má skvelý tím a skutočné využitie. Nás Brave jednoznačne presvedčil a odporúčame si ho vyskúšať!

Vyskúšať a stiahnuť si ho viete cez tento odkaz: https://brave.com/kry058.

Okrem toho odporúčame prečítať si toho o projekte viac aj na našej stránke.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart