Zilliqa zažila rast ako z rozprávky – začína sa altcoin season?

Nie, nikto nehovorí, že taký altcoin ako Zilliqa má potenciál na to, aby posunul celý kryptomenový trh a dokonca naštartoval sezónu altcoinov. Avšak táto kryptomena, ktorá je podľa coinmarketcap až na 40. mieste, si získala pozornosť veľkého množstva kryptomenových denníkov, portálov alebo kryptomenových analytikov. Čím je však rast tejto kryptomeny taký špecifický a čo nám môže ukázať do budúcna?

Obrovské rally, ktoré púta pozornosť

Zilliqa spravila za posledných pár týždňov extrémne zisky (aj na kryptomenové pomery). Voči Bitcoinu narástla z low z dňa 25.marca (zo sumy 54 satoshis) až na sumu 226 satoshis, čo robí nárast až o 320% za menej ako 3 mesiace.

To je však nič v porovnaní s tým, aký percentuálny rast zažila táto kryptomena pokiaľ ju porovnávame s americkým dolárom (alebo stablecoinom USDT). Známy kryptomenový analytik, Michael van de Poppe na svojom Twitter účte upozornil na to, že od svojho low z 12.marca 2020 sa Zilliqe podarilo spraviť nárast ku dnešnému dňu až o 980 %.  

Michael van de Poppe takisto upriamil pozornosť na to, že táto kryptomena bola až 10 mesiacov vo fáze akumulácie, kedy sa obchodovala v rozmedzi 50 až 80 satoshi. Po tejto dlhej akumulačnej dobe však nastal tento raketový štart. A práve toto je hlavný dôvod, prečo by sa na Zilliqu mali upriamovať oči aj ostatných traderov.

Podľa Michaela je totižto nespočetné množstvo kryptomien, ktoré majú aktuálne rovnaký graf, ako mala Zilliqa v čase akumulácie. To znamená, že majú tieto kryptomeny potenciál na to, aby spravili také isté percentá, ako tomu bolo v prípade kryptomeny Zilliqa.

Dnes sme pre vás pripravili aj tento článok: DeFi platforma Celsius dosiahla $1 miliardu v krypto depozitoch

Faktom je však aj to, že Zilliqe sa podarilo vytvoriť funkčný mainnet za pomerne krátky časový úsek. Výhodou tejto kryptomeny je extrémna rýchlosť jej blockchainu a takisto aj veľká miera bezpečnosti. Práve preto treba pripomenúť, že obrovský rast sa určite nepodarí každej kryptomene. Pri investovaní a takisto aj tradovaní si treba vyberať solídne projekty, ktoré majú potenciál z dlhodobého hľadiska a tak sa vám nikdy nemôže stať, že nejaký projekt len tak zo dňa na deň zmizne (ako napríklad v prípade podvodného Bitconnectu pred niekoľkými rokmi).

Zdroj: https://crypto.u.today/

Využite toto obdobie čo najefektívnejšie a pridajte sa k nám do VIP skupiny, kde sledujeme všetky možné coiny na dennej báze. Dobrým príkladom je aj tyždeň do zadu spomínaný FET alebo STORM.

FET/BTC bude pravdepodobne náš ďalší coin, ktorý naberieme na dlhšie obdobie. Tento graf formuje štruktúru, ktorá podľa mňa ani nemôže skončiť inak ako pumpou. Ak chcete vidieť BreakOut, tak ideálny scenár je ten, že graf sa nenápadne, sideways pohybom priblíži k trendovej línií a následne ju Breakne. FET budem postupne nakupovať aj teraz ale najlepšia zóna na nákup je v zóne od 235sats po 205sats. Obchod si poistím StopLossom na hodnote 174sats. Targety sú vyznačené pod najsilnejšími rezistenciami. Prvý target cca +70% po BreakOute môže byť splnený do pár dní. RRR pri tomto obchode je 16:1

Limitné príkazy
Buy: 235sats – 205sats
StopLoss: 174sats
Targety 395sats, 615sat a 930sats

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.