Splnili sme si jeden z našich cieľov

Koncom roka 2017 nerástol iba trh s kryptomenami, ale aj náš projekt Kryptotrejder. Naša skupina na Telegrame sa zväčšovala každým dňom, náš tím sa rozrástol o nových členov a mali sme dlhý zoznám nápadov a plánov.

Potrebovali sme však mať miesto, kde by sme mohli pracovať a stretávať sa s vami. Chceli sme sa z online sveta preniesť aj do reálneho. Keď sme zažili skvelú atmosféru na prednáškach tak sme zatúžili preniesť si ju aj domov.

My sme potrebovali kancelárie.

Na jednej z prednášok po Slovensku

Ako sa stavia sen?

Ťažko, zdĺhavo, ale s pocitom, že nakoniec to bude stáť za to.

Neodradila nás ani neochotná realitná maklérka, meškajúci maliari, upratovačka, ktorá neupratuje. O výbere a pokládke nového koberca by sme mohli napísať trilógiu. Kúpa nábytku a zariadenia bola tiež ďalšia výzva. S montážou toho čo sme si objednali nám nakoniec pomáhali aj rodinný príslušníci.

Začiatkom marca sme si ešte nemali kde sadnúť, začiatkom apríla ešte nemali internet, ale v máji už máme aj poháre s logom. Ešte je zopár veci, ktoré budeme postupne zlepšovať, ale oficiálne vás chceme pozvať k nám.

Slávnostné otvorenie

 

Pre projekt Kryptotrejder to bol obrovský krok. Sme tu pre vás nie len na webe, Telegrame a sociálnych sieťach.

Ale už aj v centre na Rooseveltovej ulici v Košiciach.

Ak vám môžeme s niečím pomôcť, tak príďte na konzultáciu

(Potrebné sa vopred nahlásiť cez e-shop + špecifikovať s čím vám vieme pomôcť)  

Keď budeme organizovať prednášku u nás dáme hneď vedieť. A keby ste chceli byť súčasťou tímu tak dajte o sebe vedieť vy nám.

Sme tu pre vás a chceme byť vašim sprievodcom vo svete kryptomien.

V prípade otázok nás nevahajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese info@kryptotrejder.sk      

Aktuálne v týchto dňoch vychádza aj náš nový e-book TOP5 kryptomien pod dolár, s veľkým potencionálom do budúcna, s detailnými analyźami daných kryptomien. Rozhodli sme sa “ako symbol”  oslavy otvorenia našej kancelárie, poskytnuť vám na neho zľavový kupón, ktorý keď zadáte, tak e-book získate v 40% zľave oproti pôvodnej cene. Kupón znie. TOP5. (táto akcia potrvá len pár dní). Príjemne čítanie 🙂

                                          Mám zaujem o e-book TOP 5 kryptomien pod dolár

                                                             

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.