Nábor do VIP skupiny je opäť otvorený

Tak, ako sme už pred pár dňami informovali v našej telegramovej skupine, nábor do našej VIP skupiny je opäť otvorený. Do konca februára sa máte možnosť ku nám pridať, a profitovať spolu s nami. Získajte možnosť nasávať informácie o kryptomenách v uzatvorenej skupine na Telegrame. Zaži silu rovnako nadšených ľudí. VIP skupine je miesto, kde poskytujeme naše know how, skúsenosti, pozorovania a signály, vďaka ktorým si môžte zlepšiť vaše znalosti v kryptosvete, no a v neposlednom rade znásobiť svoj kapitál.

Aktuálne ponúkame členstvo na tri rôzne časové obdobia – 1 mesiac, 3 mesiace a pol ročné členstvo. Všetko podstatné sa dozviete v našom e-shope, v ktorom si okrem členstva môžte zakúpiť aj rôzne e-booky od našich špecialistov.

Tí, ktorí nám dali šancu, neľutovali. Navštívte podstránku “Referencie” a presvedčte sa sami. Pridáte sa aj Vy?

 

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.