Coinbase plánuje podporu 18-tich nových digitálnych aktív

Platforma Coinbase oznámila, že burza skúma možnosti podpory osemnástich nových digitálnych aktív, vrátane VeChain, SynthetixDigiByte.

Najväčšia burza s kryptomenami v Spojených štátoch zvažuje, že bude poskytovať podporu pre množstvo nových digitálnych aktív. Podľa blogového príspevku Coinbase táto burza skúma možnosti podpory pre Aave (LEND), Aragon (ANT), Arweave (AR), Bancor (BNT), Compound Coin (COMP), DigiByte (DGB), Horizen (ZEN), Livepeer (LPT), NuCypher (NKMS), Numeraire (NMR), KEEP Network, Origin Protocol (OGN), Ren (REN), Render Network (RNDR), Siacoin (SC), SKALE Network, Synthetix (SNX)VeChain (VET). Coinbase však neuvažuje o pridaní Siafunds (SF).

Prečítajte si tiež: Ethereum za 2000 dolárov? Nie budúcnosť, ale realita!

Spoločnosť Coinbase sa nevyjadrila, kedy plánuje zaradiť tieto aktíva. V blogu sa uvádza, že proces okrem určitého regulačného schválenia vyžadoval tiež „preskúmanie dôležitých technických podmienok“.

„Nové aktíva pridáme na základe jurisdikcie podľa príslušných kontrol a autorizácií,“ uviedlo sa v oznámení. „Naši zákazníci môžu očakávať, že Coinbase v budúcnosti vydá podobné oznámenia, keďže pokračujeme v skúmaní možnosti pridávania mnohých aktív do platformy.“

Zdá sa, že Coinbase Custody v Tweete nechtiac oznámila, že stablecoin Tether (USDT) by bol súčasťou expanzie tokenov. Oznámenie týkajúce sa USDT v Coinbase však bolo odstránené.

Dobré pre ceny tokenov

Keď Coinbase pridá podporu pre nové digitálne aktíva, môže nasledovať býčie správanie. Keď burza v marci 2019 oznámila, že pridáva Stellar Lumen (XLM), token toho dňa vzrástol o približne 5,66%, ako uviedla správa z Cointelegraph. Aj nedávne zdvojnásobenie ceny MakerDAO’s (MKR) bolo pripisované pridaniu do Coinbase.

Cena VeChain (VET). Zdroj: cointelegraph.com

Krátko po oznámení Coinbase cena VET stúpla z $0,0081 na $0,0091, čo je zvýšenie o 12,34%. Na konci dňa prudko vzrástlo aj DGB a prvýkrát za posledných niekoľko týždňov stúplo nad cenu $0,02.

Stále sa požaduje zrušenie Coinbase

Nanešťastie, niektorí členovia krypto komunity sú z Coinbase stále sklamaní a hashtag #DeleteCoinbase je na Twitteri veľmi používaný.

„S posledným výpadkom to už prehnali. Je príliš neskoro,“ napísal užívateľ itscbj na Reddite.

Nedávne výpadky počas prudkých cenových nárastov Bitcoinu (BTC), v spojení so správami, že Coinbase by mohlo predať svoju blockchain vetvu Internal Revenue Service (IRS) a Drug Enforcement Agency (DEA), podnietilo masívne výbery z platformy.

Dňa 7. júna používatelia burzy vybrali o 22,000 BTC viac, než vložili – čo je rozdiel $214 miliónov. Generálny riaditeľ spoločnosti Celsius Network Alex Mashinsky uviedol, že ich platforma minulý týždeň získala viac než $70 miliónov v depozitoch, pretože používatelia k nim presunuli svoje prostriedky z Coinbase.

Zdroj: cointelegraph.com

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.