Banka Goldman Sachs ponúkne klientom prvotriedny servis

Americká investičná banka založená Marcusom Goldmanom a Samuelom Sachsom je na finančnom trhu už viac ako 149 rokov. Za tento čas banka priniesla svojim veľké množstvo noviniek a začína sa čoraz viac orientovať i vo finančnom sektore kryptomien. Prednedávnom ohlásila, že plánuje v budúcnosti spolupracovať s digitálnou burzou Bakkt.

Správcovská spoločnosť Bakkt ešte na finančnom trhu kryptomien nie je aktívna, no Goldman Sachs plánuje využiť všetky jej technické riešenia, ktoré správcovská spoločnosť ponúka už počas svojho vývoja. Bakkt však nie je na trhu žiadnym nováčikom a celý finančný priestor má dobre zmapovaný. Pôsobenie na platforme Bitocin teda má svoje opodstatnenie. Všetko prebieha pod záštitou ICE čo predstavuje jeden z hlavných dôvodov, prečo tejto štruktúre banka Goldman Sachs verí a chce ju priniesť svojim klientom.

www.cryptonomist.ch

Bakkt je vo svojej podstate rozšírením New Yorskej burzy. Spoločnosť však má minimalizovať riziká pochádzajúce z oblasti regulačných orgánov alebo vzniknutých problémov, spojených s výmenou kryptomien. Banka Goldman Sachs chce odradiť svojich i potenciálnych klientov, aby nevyužívali tradičné výmeny, ktoré môžu zvyšovať riziko prania špinavých peňazí.

Štruktúra digitálnej burzy Bakkt umožňuje banke Goldman Sachs, a teda aj jej klientom, využívať nástroje, ktoré praniu špinavých peňazí umožňujú predísť. Zaručujú to desiatky rokov skúseností na finančnom trhu. Iniciatíva ICE – Intercontinental exchange, ktorá tento nový projekt realizuje, garantuje vysokú spoľahlivosť vďaka renomovaným menám, oznámil Jeff Sprecher, majiteľ ICE, a Kelly Loeffler, generálny riaditeľ Bakkt.


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.