VeChain rebranding a spolupráca s BMW

Spoločnosť Ve Chain urobila pred pár dňami oznámenie o rebrandingu. Jedná sa o zmenu názvu na Ve Chain Thor. Meno Thor v mytológií znázorňuje boha hromu, dažďa a plodnosti zeme. Jedná sa tiež o vykonávateľa ochrany a spravodlivosti. Pri rebrandingu VeChain oznámili tiež radu nových partnerstiev.

Kryptomena Ve Chain (VEN) zaznamenala od začiatku roku vysoký nárast hodnoty. Konkrétne z 2,25 dolárov sa dostala v priebehu 3 týždňov až na 9,5 dolára, čo ju vynieslo na jednu z popredných kryptomien tohto roku. VeChain vďačí svojmu úspechu čiastočne patentu, ktorý sa líši od väčšiny kryptomien. Namiesto toho, aby bola minca určená k tomu, že je anonymná, sa snaží o pravý opak. VEN je určený na zvýšenie transparentnosti transakcií, čím sa vytvorí dôveryhodný a distribuovaný obchodný ekosystém, ktorý umožní transparentný tok informácií, efektívnu spoluprácu a vysokorýchlostný prenos.

Tento prípad využitia, ktorý je určený pre výrobcov a spotrebiteľov luxusného tovaru by mohol predstavovať to, čo spoločnosť VeChain spolu s BMW oficiálne oznámili niekoľko hodín pred rebrandingom.

Nové partnerstvo ukazuje silnú podporu

Okrem partnerstva s BMW oznámila spoločnosť VeChain aj spoluprácu s Oxfordskou univerzitou, zameranú na pomoc pri vývoji platformy VeChain THOR. Juhokórejská zmenáreň Coinnest taktiež pridala VeChain ako tradingovú platformu v priamom páre fiat/VEN. Kupujúci určitého tovaru môže VEN teoreticky používať na sledovanie autenticity tovaru prostredníctvo trhu. Preto táto technológia môže vyplniť prázdne miesto vo svete plnom falzifikátov, čo tradičné fiat meny nedokážu.

Rovnaká technológia sledovania môže byť použitá napríklad aj v rybárskom priemysle, aby sa zabezpečilo, že sa ryby lovia v legálnych miestach na to určených a používajú pri tom humánne postupy. Aby sa dosiahla transparentnosť medzi koncovými užívateľmi, musí byť v každom produkte, ktorý bude prihlásený do účtovnej knihy, inštalovaný mikročip.

Keďže sa z VeChain stáva VeChain THOR a VEN bude zalistovaný ako VET, ich blockchain bude fungovať na systéme dvoch mincí. THOR bude oddelený produkt od VET, ktorý môžete získať pomocou steakovania VET vo vašej peňaženke. Všetky inštrukcie a používanie je dostupné na webovej stránke thorcalculator.com

Spolupráca s tak významnými partnermi ako je BMW a ocenenie od Oxfordskej univerzity predznačuje to, že VeChain môže naďalej rásť a silnieť, podobne ako tomu bolo doteraz.

Už tento piatok (16.3.) sa vídíme na našej prednáške o kryptomenách v Banskej Bystrici – Hotel Dixon. Vstup pre VIP členov je zdarma. Program prednášky si viete pozrieť priamo na tomto odkaze – https://old.kryptotrejder.sk/produkt/vstupne-na-prednasku-v-banskej-bystrici-16-3-2018/ 

Zdroj obrázka: Cryptoeconomy

 

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.