MyEtherWallet uvádza novú bránu z krypta do fiat bez KYC

Peňaženka pre kryptomeny MyEtherWallet v spolupráci s firmou Bity uvádza platformu na zamieňanie kryptomien za fiat bez nutnosti vyplňovania KYC (know your customer, poznaj svojho klienta), a teda bez nutnosti odhaliť identitu. MEW túto novinku oznámila prostredníctvom Medium blogu 20.februára.

Vďaka tejto službe budú môcť používatelia bez problémov zameniť Bitcoin či Ethereum za eurá alebo švajčiarske franky bez KYC až do výšku 5000 CHF.

Ako to funguje

Bity je plne regulovaná a auditovaná maklérska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá poskytuje klientom po celom svete finančné služby v oblasti kryptomien. Bity tiež prevádzkuje sieť krypto bankomatov v piatich švajčiarskych mestách a plánuje túto sieť rozširovať.

Výber krypta cez Bity ATM je síce veľmi pohodlný, no možný len ak ste vo Švajčiarsku. Spojenie s MEW však umožní používateľom z celého sveta využiť výhody tejto krypto-fiat brány.

VIP skupina ma všetko, čo potrebujete

Bity je schopná ponúkať tento typ krypto-fiat brány, pretože pracuje v súlade so švajčiarskou vyhláškou proti praniu špinavých peňazí (Swiss Anti Money Laundering Ordinance, AMLA). To spolu s technológiou, ktorá pomáha overovať dôkazy o vlastníctve peňaženky, umožňuje Bity poskytnúť užívateľom tú najpriateľskejšiu cestu, jednoduchú, bezpečnú a hlavne v súlade s reguláciami.

Používanie tejto služby v MEW V5

AK chcete vyskúšať túto službu, prejdite do “Swap” záložky v prostredí peňaženky. Vyberte, ktorú kryptomenu chcete zameniť, BTC či ETH, a za ktorú fiat menu, euro či frank. Následne vyberte Bity zo zoznamu poskytovateľov a kliknite na “Continue”. V ďalšom kroku vyplníte telefónne číslo, na ktoré Vám príde potvrdzovacia SMS. Po tomto kroku nasleduje už len vyplnenie bankových údajov- IBAN, SWIFT ,…

Na konci budete požiadaný, aby ste vyplnili aj meno. MEW však žiadne údaje neukladá, tieto údaje sú potrebné, aby mohla spoločnosť Bity pracovať v súlade s reguláciami.

Nezabudnite skontrolovať údaje a potvrdiť výmenu.

Zdroj: 1

Pridaj sa do našej VIP skupiny a staň sa súčasťou úzkej komunity, v ktorej zdielame:

?Technické analýzy na dennej báze + víkendové videoanalýzy
?Fundamentálne analýzy (12 detailne spracovaných Fund.analýz, zamerané na menej známe projekty, pravidelne dopĺňame)
⚜️Škola Kryptomien + členská zóna na webe (Vyše 50 návodov a videonávodov)
1️⃣Kurz pre začiatočníkov
2️⃣Kurz tradingu
?Podpora 24/7

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.