CoinMarketCap spúšťa profesionálne rozhranie API a ďalšie nové funkcie

CoinMarketCap, jedna z najpopulárnejších webových stránok na sledovanie údajov o kryptomenách, oznámila spustenie nového profesionálneho rozhrania API, ale aj viacero zaujímavých noviniek. 

API (Application Programming Interface)

Zatiaľ čo CoinMarketCap  v súčasnosti ponúka verejné rozhranie API, najnovšie poskytne dodatočné možnosti vrátane vytvárania väčšieho množstva obchodov doplnené o historické údaje búrz a ďalšie možnosti pre komerčné využitie.

Carylyne Chan, viceprezident marketingu webu CoinMarketCap uviedla, že toto rozhodnutie bolo vytvorené na základe mnohých žiadostí od vývojárov a fondov, ktorí hľadali profesionálne rozhranie API, prispôsobené priamo ich ponukám.

Toto rozhrania API je k dispozícií v troch balíkoch v cene od 79 USD do 699 USD. Po prihlásení do služby budú mať obchodníci možnosť využívať historické údaje CoinMarketCap, ktoré zhromažďujú zo stoviek kryptomenových búrz.

Ďalšie nové funkcie

Okrem žiadaného API rozhrania CoinMarketCap pridal niekoľko ďalších funkcií vrátane údajov z trhov s derivátmi, nové hodnotenie búrz, denný newsletter a aktualizácie pre iOS.

“Ako ukazujú naše nové verzie produktov, neustále sa snažíme aktualizovať, aby sme mohli pomôcť pri rozširovaní osvojenia si kryptomien. Ak tiež veríte v to, čo chceme dosiahnuť, tešíme sa na, že ste sa pripojili k nášmu decentralizovanému celosvetovému tímu” povedal Chez, zakladateľ spoločnosti CoinMarketCap.

Nové rozhranie pre API môžete vyskúšať na tejto stránke: pro.coinmarketcap.com/

1

Využi našu letnú akciu a pridaj sa do najväčšej VIP skupiny na Slovensku, ktorá má verných vyše 200 členov.

Čo získate navyše ak využijete túto akciu:

?E-Booky – TOP 6 kryptomien pre rok 2018 a e-book ako zvládať krízové situácie na trhu v celkovej hodnote 55,-€ ✅

?E-Book – TOP 5 kryptomien pod dolar v hodnote 35 EUR.

?Séria troch Webinárov o čítaní a predikcii grafov (technická analýza) + e-booky ? – vďaka, ktorým sa zaručene naučíte čítať grafy pod vedením nášho analytika Ing. Marek Jendrála v hodnote 96,-€ ✅

Zdá sa vám málo ? 

❇️Keďže sme si kvalitou, ktorú vám odovzdáme istý, máte možnosť využiť aj 14 – dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti, bez zbytočných otázok.

Platba cez e-shop – TU 

V prípade otázok alebo platbách v Kryptomene kontaktujte info@kryptotrejder.sk

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.