Burza ProBit oznámila ProBit Exclusive

Napriek tomu, že sa tento rok všetko v kryptomenovom svete točí najmä okolo DeFi projektov, netreba zabúdať, že sa v ňom nachádzajú aj iné. Uniswap si napríklad suverénne vytvorila miesto lídra medzi DEX (decentralizovanými burzami), čo však neznamená, že na iné burzy treba zabudnúť. Jednou z tých, ktoré na seba bezpochyby oprávnene strhávajú pozornosť je aj burza ProBit Exchange, ktorá iba nedávno zverejnila detaily o svojej dlho očakávanej službe „ProBit Exclusive.“

O službe ProBit Exclusive

ProBit Exclusive bude službou, ktorá umožní používateľom zakúpiť si vopred zvolené tokeny vo veľkých zľavách predtým, ako budú zalistované priamo na ProBit Exchange. Pôjde však iba o likvidné tokeny, ktoré majú dobrú povesť v kryptomenovej komunite a takisto aj vhodnú trhovú kapitalizáciu.

Vďaka uváženému rozhodovaniu o tom, ktoré tokeny budú pridané na zakúpenie pred zalistovaním sa ProBit Exchange zaručuje, že dôjde ku vyplneniu objednávok aj v prípade, ak by malo dôjsť ku oversubscription. V opačnom prípade dostanú samozrejme taký počet tokenov, aký si nakúpili.

Burza ProBit Exchange pritom už vopred oznámila, že niekoľko popredných tokenov už dostalo zelenú a budú mať svoje miesto v ProBit Exclusive programe už čoskoro, avšak nikto nevie, aký token bude v ponuke ako prvý. Predpokladom však je, že pôjde o token z TOP 200 podľa CoinMarketcapu, ktorý je dostatočne likvidný a takisto zalistovaný na popredných kryptomenových burzách, na ktorých sú zalistované len tie najlepšie hodnotené projekty.

V druhom štádiu ponúk pôjde najmä o projekty, ktorých cieľom bude vyzbierať dostatok kapitálu na zrýchlenie svojho rastu. Na oplátku umožnia novým investorom získať svoje tokeny vo výrazných zľavách. V tomto prípade má pomáhať najmä výrazná likvidita stablecoinu USDT alebo kórejského wonu (KRW), ktoré majú na ProBit Exchange výraznú likviditu. To umožní rozšíriť komunitu obchodníkov a používateľov tejto burze, ktorá je aktuálne tvorená najmä kryptomenovými nadšencami z Kórei, o globálne trhy v Ázii, Latinskej Amerike, Európe, pričom k tomu má poslúžiť aj implementovanie až viac ako 30 lokálnych jazykov.

ProBit už zažila niekoľko úspechov vo svojej prvotnej IEO fáze a takisto sa dostala aj do médií a získala pozornosť prostredníctvom úspechu ich prvej Launchpad premium IEO platformy SportX ešte v roku 2019, kedy zvýšila hodnotu po zalistovaní tohto tokenu až trojnásobne. Táto platforma tak má výbornú reputáciu na výber projektov, čo chce teraz potvrdiť aj pri ProBit Exclusive platforme, ktorej detaily budú ešte postupne zverejňované.

ProBit má 2 Exclusive features, ktoré sú:

ProBit Exclusive: tokeny, ktoré sa dajú zakúpiť prostredníctvom ProBit Exclusive, ale nie sú ešte zalistované na ProBit Exchange. Ku zalistovaniu priamo na burze dôjde tesne po tom, čo skončí predajná doba pre ProBit Exclusive.

ProBit Exclusive Lite: tokeny, ktoré sa dajú zakúpiť prostredníctvom ProBit Exclusive Lite sú už voľne obchodovateľné na burze ProBit.

Úspechy:

  • Matic: nárast až 200 % iba za 3 týždne oproti cene na Exclusive
  • Ark: nárast  95 % za noc, pričom celkovo sa vedel zisk vyšplhať až na 110 %
  • Ava: nárast 260 % iba týždeň po pridaní do Exclusive kategórie
  • One: zisky až do výšky 97 %
  • UTK: UTK bolo zalistované na Binance až po ProBit Exclusive – obchodníci, ktorí si kúpili UTK prostredníctvom ProBit Exclusive zarobili v priemere 190 % len za tri dni. To zapríčinilo obrovský rast ceny a taktiež pozornosť burzy Binance, ktorá sa následne rozhodla tento projekt zalistovať na svojej platforme!

Celkovo tak výsledky tejto platformy hovoria za seba. V posledných predpredajoch a ponukách tokenov, ktoré boli zalistované na ich burze, sa podarilo investorom zarobiť medzi 95 % až po 260 %. Jeden z najbližšie plánovaných tokenov by mal byť Electroneum (ETN), ktorého exkluzívny predpredaj by mal prebiehať medzi 14. a 15. októbrom.

Prejdite priamo na stránku Probit pre viac informácii na tomto odkaze

O burze ProBit Exchange

Burza ProBit Exchange sa pravidelne umiestňuje v top 20 na základe denného zobchodovaného objemu v kryptomenovom svete, pričom má za menej ako 2 roky pôsobenia za sebou viac ako 200 úspešných IEO kôl. ProBit Exchange taktiež patrí ku kryptomenovým burzám s najvyšším počtom obchodovaných párov, keďže ich poskytuje približne 800.

 Najpodstatnejšie metriky burzy ProBit:
400 zalistovaných tokenov
100 000+ členov komunity
500 000+ aktívnych mesačných používateľov
2 500 000+ mesačných návštevníkov webu
40 000 000+ používateľov s spojení s peňaženkami a kryptoplatformami ako CoinMarektCap
Celosvetový dosah vo viac ako 8 svetových jazykoch
Podpora v 40 rôznych jazykoch

Neváhajte využiť služby tejto burzy a spojiť sa s jej komunitou a tímom. ProBit Exchange taktiež ponúka:

1.Zľavy na obchodovanie: Pri zakúpení PROB, trading fee platené prostredníctvom PROB dosahujú iba 0,03 %.
2. Trade Mining: Staking 100 000 PROB zaručí 100 % vrátenie trading fees v PROB pri obchodovaní BTC, ETH a XRP párov.
3. Stake Mining: Pri staking PROB tokenov je ročný nárast PROB tokenov 4 %.
4.Referal Program: Zárobok 10-30% trading fees za referring priateľov na burzu ProBit.

ProBit Global: www.probit.com
ProBit Korea: www.probit.kr
ProBit Exchange (Indonesia) Telegram
ProBit Exchange (English) Telegram
ProBit Exchange (Korean) Telegram
ProBit Exchange (Chinese) Telegram
ProBit Exchange (Portuguese) Telegram
ProBit Exchange (Russian) Telegram
ProBit Exchange (French) Telegram
ProBit Exchange (Dutch) Telegram
ProBIt Exchange (Turkish)Telegram
ProBit Exchange (Vietnamese) Telegram
ProBit Announcements Telegram

Sponzorovaný článok

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.