Všetko najlepšie Bitcoin! List od Rossa Ulbrichta

Ross William Ulbricht, zakladateľ obchodu Silk Road, napísal k 10. narodeninám Bitcoinu zaujímavý list, v ktorom opisuje svoje pocity. Silk Road bol online verziou čierneho trhu a nachádzal sa na darkwebe. Keďže na platby využíval Bitcoin, navždy sa zapísal do histórie tejto kryptomeny. 

Ulbricht si momentálne odpykáva trest, pretože bol v roku 2015 usvedčený z prania špinavých peňazí, hackerstva a obchodovania s falošnými dokladmi a drogami. Bol odsúdený na doživotie bez možnosti prepustenia.

Všetko najlepšie Bitcoin !

Bitcoin má 10 rokov a ako mnoho z nás, aj ja som sa cítil ako pyšný rodič, keď som sledoval, ako počas rokov napĺňal svoj potenciál. Som ako odcudzený otec vo väzení, ktorý pri tom všetkom nemôže byť a nemôže tak pomôcť s výchovou.

Bitcoin: Mama, kedy sa ocko vráti domov ?

Mama: Príde hneď, ako bude môcť, zlatko.

Bitcoin: Prečo nás opustil, mami?

Mama: To ti vysvetlím, keď budeš starší. Teraz sa choď hrať na blockchain spolu s ostatnými kryptomenami.

Bitcoin ako 10 ročné dieťa nie je zlou analógiou. Táto technológia je stále veľmi mladá a stále rastie. Rastie síce ako z vody, ale stále má pred sebou pubertu a ťažké roky adolescencie. Je to niečo, čím si všetci musíme prejsť než dospejeme. A Bitcoin nie je výnimkou.

V nasledujúcich rokoch uvidíme, čoho je Bitcoin schopný, ako bude využívaný a aký bude mať vplyv na svet. Mám veľkú nádej, že naše nadané dieťa prekoná všetky očakávania a bude ďalej rásť, no stále je to len dieťa, o ktoré sa musíme starať a ochraňovať ho.

Bitcoin potrebuje, aby sme ho ďalej viedli s hodnotami, na ktorých bol založený a ktoré mu dali jeho potenciál. Musíme sa ďalej sústrediť na decentralizáciu, súkromie a podporovanie jednotlivca. My sme advokáti a zástupcovia Bitcoinu. Ako ďaleko sa dostane a čo sa z neho v kritických rokoch, ktoré sú pred nami, stane, je len na nás. Je to technológia, ktorá má silu pretaviť abstraktné pojmy ako mier a rovnosť do reality. Ale je na nás, aby sme sami stelesňovali tieto hodnoty a boli tak vzorom pre stále rastúcu bitcoinovú komunitu a samotný Bitcoin.

Teším sa na to, čo Bitcoin a celú jeho krypto rodinu v nasledujúcich rokoch čaká. Dúfam len, že môžem prísť domov a vynahradiť všetky tie stratené roky a ukázať tak všetkým, že mám srdce na pravom mieste. 

Zdroj: 1

__________________________________________________________________________________

Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa do našej VIP a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

Navyše, kto k nám vstúpi do 4.11. tak získa aj malý bonus od nás – krypto oblečenie, podľa výberu od nášho partnera v hodnote do 30 EUR. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Aby ste si vedeli pozrieť ako pravidelne videoanalýzy u nás fungujú a vyzerajú ⏩ nech sa páči prinášame vám analýzu z nedávnej Nedele, v ktorej sme sa zamerali aj na menej známe kryptomeny. Napríklad PHX sa podarilo prekonať až 130% profit.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.