Nasdaq pridáva tento mesiac do Brave New Coin, Bitcoin a Ethereum indexy.

Spoločnosť Nasdaq uvedie na trh dva nové kryptomenové indexy 25. februára, oznámila spoločnosť v aktualizácii svojej internetovej stránky 12. februára.

Indexy – Bitcoin Liquid Index (BLX) a Ethereum Liquid Index (ELX) – ponúkajú obchodovanie v reálnom čase v 30 sekundových intervaloch pre klientov, ktorí používajú Global Index Data Service (GIDS) spoločnosti NASDAQ .

BLX a ELX sú produktom americkej obchodnej skupiny Brave New Coin, ktorá sa zaoberá blockchainom a krypto aktívami.

“(BLX a ELX) sú navrhnuté tak, aby poskytovali spotovú alebo referenčnú sadzbu v reálnom čase za cenu 1 BTC a 1 ETH v USD na najlikvidnejších trhoch” vysvetľuje Nasdaq a dodáva :

“Oba indexy sa počítajú pomocou metodiky, ktorá bola nezávisle auditovaná podľa kľúčových princípov IOSCO.”

Nasdaq zaujíma čoraz viac aktívny prístup k produktom a službám súvisiacim s krypto transakciami, najmä za posledný rok.V januári generálna riaditeľka spoločnosti Adena Friedman vyhlásila svoje presvedčenie, že Bitcoin sa v budúcnosti môže stať hlavnou svetovou menou.

zdroj: https://t.co/Bk1JRcjBv1?amp=1

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.