Crypto Trader hovorí, že ďalší cieľ Bitcoinu je 300 000 dolárov.

Po víkendovom prudkom náraste o 7% sa cena Bitcoinu zastavila. Teraz sa pohybuje v pásme okolo 3650 USD.

V nedávnom podcaste hlavný vedúci  šifrovacích systémov “OG” povedal, že hlavná kryptomena by nakoniec nielenže mohla stúpať, ale bude sa dotýkať nového ATH. 

Mark Jeffery hovorí, že kryptomeny sa podobajú bubline Dotcom. Ale sektor kryptomien má vývoj asi päťkrát rýchlejší. To znamená, že vzostupy a pády v tomto priestore sú zosilnené.

“Myslím si, že je to veľmi podobné bubline Dotcom boom, ktorý sme videli na konci deväťdesiatych rokov, začiatkom roku 2000. Cykly Dotcom bubliny boli asi štyri a pol roka, možno päť rokov. V krypto svete to bolo asi rok a pol. Takže to bolo oveľa rýchlejšie. “

“Tretí cyklus prichádza. A ak je to niečo ako Dotcom bublina, kedy sme videli stúpanie, potom mŕtve obdobie, a potom skutočnú hodnotu vzostupu s Amazon, Google, Facebook a LinkedIn a ďalej. Myslím, že s kryptomenami uvidíme to isté. “

Vzhľadom na to, Jeffery zdvojnásobil svoju cenovú predpoveď pre Bitcoin na 250 000 dolárov, neposkytol však časový rozvrh a ten by mohol byť roky alebo možno až desať rokov.

Podľa crypto tradera – Moon Overlord , Bitcoin bude ešte vyššie ako toto číslo, pretože dáva cenu až na 300 000 dolárov za Bitcoin, ktorý má aj časovú líniu a to rok 2022.

Toto číslo je v súlade s jeho predchádzajúcou analýzou o tom, že Bitcoin začal stúpať približne 1 rok pred dátumom Halvingu. Vďaka tomu, že Bitcoin bude mať Halving v máji 2020 očakáva sa, že rozprúdi nový býčí trh, ktorý dosiahne,že cena Bitcoinu dosiahne nové ATH.

Nie sú to jediní analytici, ktorí predpovedajú moon. V decembri  Tim Draper povedal, že cena 250 000 dolárov za Bitcoin je možná.

Zdroj: 1

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.