Fidelity Investments bude odmeňovať svojich zamestnancov vlastnou kryptomenou.

Bostonská Fidelity Investments, nadnárodná spoločnosť poskytujúca finančné služby so spravovaným majetkom v hodnote 2,8 bilióna dolárov, tvrdí, že jej test tokenu založeného na Ethereum blockchaine na napojenie interného systému odmeňovania svojich zamestnancov dopadol úspešne.

Centrum pre aplikovanú technológiu (FCAT) spoločnosti Fidelity, výskumné a vývojové oddelenie spoločnosti, spolupracovalo s technologickou platformou blockchain TokenSoft s cieľom vytvoriť token ERC-1404. Tento token bol uvedený na trh v júni pomocou systému odmien, ktorý má motivovať zamestnancov k účasti na interných podujatiach a iných činnostiach.

Hovorí Juri Bulovic, manažér inovácií v spoločnosti FCAT

,„Náš tím je nadšený, že otestoval tento nový token s členmi tímu Fidelity. Pre zamestnancov je to skutočný prípad použitia a dáva im príležitosť získať praktické skúsenosti s tokenmi, peňaženkami a inými technológiami blockchain, aby pochopili, ako to funguje a ako by sme ich mohli použiť v iných oblastiach. “

TokenSoft vytvára nástroje pre spoločnosti, ktoré vstupujú do tokenizovanej ekonomiky. Spoločnosť sa zameriava na otázky dodržiavanie právnych predpisov a bezpečnosti, spolupracuje s právnikmi a lídrami v oblasti budovania svojej otvorenej architektúry na vydávanie tokenov.

Na čele s výkonným riaditeľom Masonom Bordom, ktorý postavil prvé komerčne realizovateľné riešenie úschovy v sieti Ethereum, a hlavným technologickým riaditeľom Jamesom Pooleom, ktorý vybudoval bezpečnostný softvér pre spoločnosti ako Symantec, Veritas a RSA Security.

TokenSoft sa snaží pomôcť hlavným spoločnostiam preskúmať novú infraštruktúru na podporu digitálnej ekonomiky.Token spoločnosti Fidelity bol predstavený prostredníctvom FCAT’s Bits and Blocks Club, vnútornej vzdelávacej skupiny zameranej na digitálne diela a technológiu blockchain.

Hovorí Borda,

Sme nadšení, že tento pilotný projekt dokončíme s jedinečnou implementáciou tokenov s programom FCAT. Tento projekt demonštruje primárnu hodnotu modernizácie a automatizácie obchodných procesov v oblasti cenných papierov a iných zákonov s cieľom eliminovať manuálnu prácu viacerých strán. “

Zdroj:https://dailyhodl.com/2019/11/29/trillion-dollar-asset-manager-fidelity-tests-ethereum-based-token-to-reward-employees/

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.