BlockShow Americas: Odborníci diskutujú o blockchaine, demokracii a o “slobode peňazí”

Stretnutie odborníkov BlockShow Americas 2018 odštartoval dnes ráno, 21.8.2018 v Las Vegas. Zhromaždenie hostí viac ako 1500 účastníkov a 80 rečníkov z blockchain priemyslu z viac ako 50 krajín, aby diskutovali o najhorúcejších témach, ktoré majú vplyv na komunitu blockchain.

Témami na hlavnom pódiu budú hlavne vládne iniciatívy, vplyv blockchainu na rôzne odvetvia a najnovšie informácie o technologických a právnych aspektoch. Druhé pódium poskytuje priestor pre nápady a konfliktné názory, v ktorých spoločnosti a globálni odborníci vzájomne prezentujú a spochybňujú svoje pozície.

Na konferencii sú vedúci predstavitelia a odborníci z oblasti priemyslu, ktorí objasňujú prelomovú povahu blockchainu v oblasti AI, reklamy, nehnuteľností a ďalších. Johanna Maska, bývalá šéfka tlačového oddelenia Bieleho domu prezidenta Baracka Obamu, predniesla reč o možnosti budovania demokracie pomocou blockchainu.

Herb Stephens, spoluzakladateľ a pokladník v nadácii- Demokracia Zem, takisto rečnil o demokracii založenej na blockchaine. Stephens argumentoval, že korupcia v centralizovaných databázach existuje. Bol by to prechod z poškoditeľného do neporušiteľného. Dmitrij Matskevič, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Dbrain dodal:
,,Demokracia je o zoskupení a začlenení menšín aj bez prístupu technológií. Je to o schopnosti rozdeliť moc od väčšiny k menšine.”
Bobby Lee, člen predstavenstva Bitcoin Foundation a spoluzakladateľ burzy BTCC, hovoril o “slobode peňazí”: ,,Finančné inštitúcie a regulačné orgány majú v súčasnosti absolútnu kontrolu nad vašimi peniazmi. Pre mňa je krypto-revolúcia o slobode peňazí. Rovnako ako sloboda prejavu.”

Slávny obhajca Bitcoinu načrtol aj prvé štyri chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri krypto investícií: nerozhodnosť v investovaní, nedostatočný nákup, predaj s malým ziskom a predaj hneď po páde v panike.

Konferencia pokračuje v diskusiách o tom, ako správna regulácia môže podporiť rozvoj blockchain reťazcov, ktorý bude zahŕňať priemyselných hráčov aj daňových, právnych a účtovných odborníkov. Julian Zegelman, investor a zakladajúci partner v spoločnosti TMT Blockchain Fund, tvrdil, že odvetvie zažíva “jurisdikčný agnosticizmus”. Naeem Aslam, CMA v spoločnosti ThinkMarkets a redaktori Forbesu povedali, že “cenová stabilita je kľúčovým faktorom pre ICO a predpisy.” Andrew L. Rossow, právnik a profesor právneho oddelenia, uviedol: ,,Začína to byť veľmi inteligentné. Uistite sa, že ste chránení. Neverte všetkému čo vidíte. “

Zdroj: 1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam a informáciám, ktoré s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ? Navyše stíhate akciové ceny, ktoré platia už len pár dní.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Obchod z 20.8.: 

Obchod zo 17.8.: 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart