BitTorrent Token rozpútal krypto búrku!

Je tu jedna nová kryptomena na scéne, ktorá pripomína nárast z konca roku 2017 a začiatku roka 2018 na trhu býkov: BitTorrent TokenBTT.

BitTorrent Token je kryptomena, ktorá oznámila, že bude integrovaná s technológiou zdieľania súborov BitTorrent pre peer-to-peer. Predaj tokenu BitTorrent sa uskutočnil 28. januára (mesiace po zakúpení BitTorrentu spoločnosťou Tron (TRX)), ktoré sa vypredali za pár minút a spotrebitelia kúpili celkom 59,8 miliárd tokenov za cenu $ 0,00012!

Odkedy bol na Binance uvedený token BitTorrent, už sa v súčasnosti obchoduje takmer na 9,6 krát vyššej cene od počiatočnej ponuky.

Nálada okolo tohto projektu je dvojnásobná. Pravdepodobne najlepší marketingový tím v krypto priestore pracuje pod Justinom Sunom a Nadáciou Tron. Dlhodobo  zaujali svojou predajnou a marketingovou taktikou. Či sa vám páči prístup tímu alebo nie, neustále sú predmetom vo verejnej diskusii, ktorá priniesla prospech samotnému Tronu a všetkému, s čím súvisí.

Platforma BitTorrent má 100 miliónov aktívnych používateľov, čo je jedna z najväčších platforiem v histórii krypto sveta. S toľkými aktívnymi používateľmi náš tím nie je príliš prekvapený, prečo má BTT počas medvedieho trhu takmer 10x nárast.

S objemom denného obchodovania BTT, ktorý sa dnes umiestnil na štvrtom mieste na celom trhu s kryptomenami (s výnimkou stable coinov).

So zvyšujucou sa infláciou u BTT v nasledujúcoch dňoch, sa zdržíme nakupovania tejto meny v nasledujúcich týždňoch a počkáme si na support, ktorý sa ešte musí vykryštalizovať.

Upozornenie: Všetky články a analýzy sú subjektívnym názorom autora na danú kryptomenu na základe zhromaždenia viacerých zdrojov a informácií. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart