BitPay zaznamenal rekordné zisky v roku 2018

Rok 2018 bol ďalším rekordným rokom pre spoločnosť Bitpay, ktorá spracovala viac ako 1 miliardu dolárov v platbách a dosiahli tak nový rekord za výnosy z transakčných poplatkov aj napriek turbulenciám na trhoch s kryptomenami.

Zároveň získali nových významných klientov, Dish Network, HackerOne a štát Ohio, zatiaľ čo jej B2B podnikanie vzrástlo takmer o 255 %.

Biznis spoločnosti BitPay naďalej prudko rastie, pretože naše riešenie je lacnejšie a rýchlejšie než bankový sektor z väčšiny regiónov sveta,” povedal Stephen Pair, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti BitPay. 

“Spracovanie viac ako 1 miliardy dolárov druhý rok za sebou, napriek veľkému poklesu ceny Bitcoinu sa ukazuje, že Bitcoin sa používa na riešenie skutočných problémov po celom svete.”

Spoločnosti sa tiež podarilo znížiť mieru chybovosti platieb na menej ako 1% celkového objemu spracovaných USD cez BitPay. Podľa produktového manažéra spoločnosti BitPay Seana Rollanda, vďaka prijatiu podpory peňažných platobných protokolov, obchodníci teraz dokážu ľahko prijímať platby cez Bitcoin jednoduchým spôsobom bez akýchkoľvek problémov s podporou.

Spoločnosť v súčasnosti podporuje platformy Bitcoin, Bitcoin Cash a stable coiny, Paxos USD, Circle USD a Gemini USD.

V roku 2019 plánujú pridať ešte minimálne jednu digitálnu menu.

Spoločnosť očakáva, že veľkí partneri ako Microsoft budú aj naďalej využívať služby Bitpay.

Pokiaľ ide o rok 2019, obchodný riaditeľ Sonny Singh očakáva, že firma bude zvyšovať svoje úsilie o svoj produkt B2B, budovať vzťahy s bankovým priemyslom a naďalej zvyšovať svoju prítomnosť na celosvetových trhoch, s osobitným dôrazom v Ázii, kde obchodníci často bojujú s obmedzeniami kapitálovej kontroly a nadmernými poplatkami za cezhraničné prevody.

Zdroj: 1

Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva a omnoho viac. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart