Bitcoin vyhlásený za mŕtvy po 334-tý krát

Nikto nepopiera, že aktuálne je celkom ťažký čas na to byť v krypto. Pokiaľ ste minulý rok investovali 100 dolárov, máte v tomto momente pravdepodobne tak 16 a buďme v tomto úprimní, veľa ľudí investovalo ďaleko viac.

Krypto milionár Erik Finman sa vyjadril v interview pre MarketWatch

„Je to veľmi rozkúskované, je tam príliš veľa vnútorného boja a nemyslím si, že to vydrží.“

Celkom tvrdé na to, že Finman profitoval z krypto dlhšiu dobu ako v ňom väčšina je. Možno ste o ňom počuli a trochu aj žiarlite nakoľko sa veľmi nehanbí zdieľať svoj úspech. Tento pubertálny kryptomaniak kúpil svoje prvé Bitcoiny pred siedmimi rokmi za 1000 dolárov, ktoré si požičal od svojho deda. V tej dobe mal iba 12. Neskôr prešiel k tomu, že začal online edukačný biznis a premenil svoju počiatočnú investíciu na viac ako 4 milióny.

Brať rady od 19 ročného by bolo, u ktoréhokoľvek z tradičných aktív nemysliteľné. Keď ale príde na túto novú technológiu, ktorej rozumie iba pár ľudí nie je veľa takých, ktorí by mohli povedať, že majú odsledovaných sedem rokov pohybu Bitcoinu.

Väčšina ľudí v tomto bode verí, že Bitcoin znovu povstane z popola. Finman ale hodil uterák do ringu a predpovedá koniec nie len Bitcoinu, ale aj Litecoinu.

„Litecoin už je nejakú dobu mŕtvy.“

Veľa smrtí (a životov) Bitcoinu

Niekto by sa mohol hádať, že zo smrti nevedie cesta späť, ale ak by to tak skutočne bolo, ako je možné, že je stále veľa aktivity a rastu na jeho blockchaine? Ako je možné, že ľudia ako Franklyn Richard operátor Litecoin.com a zakladateľ Litecoinfoundation stále preňho úspešne tvoria produkty? Prečo LightningNetwork pracuje popri Bitcoine a dostáva sa na vrchol kapacity napriek tomu, že november nebol veľmi úspešným mesiacom?

Podľa 99Bitcoins Obituary List, Bitcoin bol oficiálne vyhlásený za mŕtvy 334 krát ľuďmi, ktorí boli dosť známi alebo dôležití na to aby sa ich názor počítal. Toto číslo by bolo ďaleko vyššie keby sme mohli započítať aj názory verejnosti. Takže zatiaľ čo si bankári a Allianz CEO AndreasUtterman veselo šúchajú ruky pamätajte, že toto nie je prvý ani posledný krát čo ľudia hlásia koniec Bitcoinu.

Zdroj: 1


Keďže sú pred nami Vianoce, tak rozhodli sme sa pre vás vytvoriť kupón – Vianoce2018 , ktorý Vám poskytne vianočné zľavy na rôzne produkty z nášho e-shopu.

VIP členstvo,

Kurz pre začiatočníkov, Kurz Tradingu – obidva celkovo viac ako 40 video-návodov + fundamentálne analýzy

(Kurzy su v cene VIP členstva od 3 mesiacov)

Pozor, kupón Vianoce2018 platí len do 24.12, potom jeho platnosť končí.

Výber produktov si viete prezrieť v našom obchode: https://kryptotrejder.sk/obchod/

(Pre platby v kryptomene alebo v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte napísať  na kryptotrejder@gmail.com)

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart