Bitcoin Cash riskuje ‘Flippening’ po výstrele Bitcoin SV

Cena Bitcoinu naďalej klesá a zdá sa, že v súčasnosti nemá žiadny support. Napriek tomu prebieha niekoľko zaujímavých udalostí. Cena Bitcoin SV naďalej rastie a za posledné hodiny už prekonala napríklad Bitcoin Cash, alebo EOS. Nie je prekvapením, že táto situácia trvalala len niekoľko hodín a otázkou je, či sa bude ešte niekedy opakovať.

*poznámka Flippeging je názov situácie, keď jedna kryptomena (v tomto prípade BSV) preskočí inú (BCH).

Tržná kapitalizácia prvých 8 kryptomien 7.12.2018 v čase 14:00

Nová funkcia pre BSV

Treba poznamenať, že výstrel BSV prišiel v približne rovnakom čase ako oznámenie spoločnosti BTC.com o pridanej podpore ochrany pred „replay“. Táto funkcia umožnila používateľom požiadať o ich kryptomeny BSV bez toho, aby boli vystavení scenáru útoku opakovania. Ostatné služby peňaženky sú blízko k spusteniu.

Čo je hlavným dôvodom stúpania SV?

Za rastom Bitcoin SV stoja predovšetkým špekulanti, pretože zatiaľ neexistuje žiaden značný počet využití BSV. To sa však môže zmeniť, pretože ekosystém Bitcoin SV je poháňaný nChainom, CoinGeekom a ďalšími, ktorý si žiadajú úspech tejto kryptomeny.

Ako vznikol Bitcoin SV

Konflikt medzi rozvojovými komunitami spoločnosti Bitcoin Cash (BCH), mali za následok rozdelenie reťazca, pretože nedosiahli zhodu. Táto situácia vytvorila dve konkurenčné spoločnosti: Bitcoin ABC, čo je pôvodná implementácia systému Bitcoin Cash podporovaná Rogerom Verom a Jihanom Wu a Bitcoin SV (Satoshi’s Vision) podporovaný Craigom Wright, ktorý tvrdí, že je Satoshi Nakamoto.

Hash wars medzi BCH a BSV

Celá táto situácia vedie k vojne medzi týmito dvoma tábormi, ktorá sa momentálne podpisuje v Hash sile oboch projektov a tiež cene. Obe kritériá sú momentálne na veľmi podobných hodnotách.


Vo VIP cez víkend prebehla veľká víkendová analýza kryptomien, najbližšiu Nedeľu pokračujeme. 

Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými 

PRIDAJTE SA K NÁM

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart