Bitcoin Bull Run ešte nezačal…Schiff má pochybnosti.

Zastáncovia Bitcoinov tento týždeň zamietli novú kritiku fanúšika zlata Petra Schiffa potom, čo vyhlásil, že kryptomena stráca popularitu napriek zvýšeniu cien. Bull run nás ešte len čaká.

Volume na BItcoine klesol oproti roku 2017

Ako ukázala diskusia na Twitteri, ktorá sa začala 29. júla, Schiff, ktorý je známy ako skeptik kryptomeny, tvrdil, že bull run za rok 2019 priniesol menšie objemy ako ten predchádzajúci v decembri 2017.”Ak bitcoín skutočne získava na popularite, prečo bol objem na poslednej rally omnoho nižší ako počas rally v roku 2017?

” Napísal.„Ak vrcholil záujem a adopcia, tak má aj cena. To je dôvod, prečo táto rally dosiahla vrchol pod úrovňou roku 2017 a prečo sa sa neudrží minimum 2019! “

Schiffove podozrenia rýchlo lákali pozornosť medzi sledovateľmi na twitteri. Ako uvádza portál Bitcoinist v uplynulých týždňoch ale skutočné denné objemy na Bitcoine opakovane dosahujú najvyššie hodnoty.

Finančný poradca Phillip Kennedy bol prvým, kto argumentoval, odkazujúc na objemovú štatistiku z monitorovacieho zdroja CoinMarketCap. Objemy v júli, poznamenal, boli o 300% vyššie ako v decembri 2017.

Schiff potom počítal s údajmi z Blockchain.com, ktorý poskytuje obmedzené výpočty objemu, a predstavujú oveľa nižšiu dennú úroveň. Ďalší používateľ poznamenal, že výpočty sa stávaju čoraz komplikovanejšie, pretože viac transakcií sa presunulo mimo blockchain, ako je napríklad Lightning Network.

Analytik WOO predpokladá obrat na BTC v roku 2020.

Woo povedal, že rast ceny BTC v roku 2019 bol ťahaný krátkodobými inštitucionálnymi nákupmi, a preto nevydržal, čo sa v budúcnosti zmení. ” Hlavne to bola kaskáda špekulatívnych “short squezee” , ktorá pripravila túto rally.

Dlhodobí investori ešte nenakupujú a skutočná býčia sezóna sa podla neho ešte nezačala. Woo už predtým predvídal rok 2020, kedy začne „skutočný Bull run“.

Schiff sa medzitým kritizoval stále Bitcoin a momentálne je medvedí, čo sa týka predikcie ceny. Ostane vo fáze „HODL“ s prostriedkami, ktoré spolu dosahujú 0,21 BTC. “Pre mňa cena nie je problém,” povedal nakoniec ale „Cena, ktorá stúpa, ma nezmýli. Znamená to len, že viac kupujúcich sa mýli. “

Zdroj: https://bitcoinist.com/bitcoin-bull-run-hasnt-started-says-analyst-after-new-peter-schiff-remarks/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart