Bitcoin Bubble Burst využíva umelú inteligenciu na predikciu krachu Bitcoinu

Bitcoin Bubble Burst využíva umelú inteligenciu na predikciu krachu Bitcoinu

 

 

Dynamika rastu Bitcoinu je momentálne veľmi aktuálnou témou. Mnoho ľudí si myslí, že je to len začiatok, zatiaľ čo iní majú pocit, že bublina čoskoro praskne. Či už to tak je alebo nie, zostáva to témou diskusie. Našťastie existuje platforma, ktorá tvrdí, že o tom bude ľudí vopred varovať. Bitcoin Bubble Burst je celkom šikovný nástroj založený na AI.

Čo bude ďalej s cenou Bitcoinu?

V týchto dňoch je každý cenový pohyb Bitcoinu dôkladne preskúmaný a analyzovaný. Špekulanti čakajú na ďalší prielom alebo veľký pád. Technické analýzy dokážu pomôcť pri predikciách, hoci nie každý graf je správny. Navyše väčšina ľudí sa vôbec nezaoberá technickými analýzami, keďže nie je jednoduché ich pochopiť a nie sú celkom presné, ak plánovaný trend nesleduje dostatok ľudí.

Tu na scénu prichádza aplikácia s názvom Bitcoin Bubble Burst. Je to celkom zaujímavá mobilná aplikácia, ktorá sa zameriava výhradne na analýzu súčasnej dynamiky ceny Bitcoinu. Nástroj používa umelú inteligenciu na predpovedanie budúcej hodnoty kryptomeny, čo je pomerne zaujímavé. Navyše sleduje sociálne siete a správy, aby zistil nálady týkajúce sa Bitcoinu a jeho hodnoty.

Ako by sa dalo očakávať, v žiadnom prípade sa nejedná o jednoduché riešenie. Využívanie umelej inteligencie a hlbokých algoritmov učenia je celkom zaujímavé, ale takéto predpovede môžu byť v konečnom dôsledku nesprávne. Okrem toho, čiastočné spoliehanie sa na sociálne siete a správy na odhad toho, či cena Bitcoinu bude rásť alebo klesať, nemusí byť tiež najlepším nápadom. Zaznamenali sme už množstvo titulkov, podľa ktorých mal byť Bitcoin bublina, no doposiaľ sa kritici iba mýlili.

Bitcoin Bubble Burst zhromažďuje obchodné údaje z niekoľkých rôznych búrz, hoci nie je jasné, ktoré platformy sa používajú. Okrem toho sa intenzívne zameriava na Twitter, ktorý v týchto dňoch nie je tým ideálnym miestom na získanie presných informácií. Bot analyzuje aj dáta z rôznych trhov, hoci nie je jasné, aký to má vplyv na konečný výsledok. Užívatelia budú upozornení len vtedy, ak dôjde k niečomu dôležitému, ako je napríklad masívna korekcia ceny Bitcoinu. Buďte si istí, že o tento projekt bude eminentný záujem, keďže umožní ľuďom udržať si prehľad o cene Bitcoinu pohodlným spôsobom.

Veľkou otázkou zostáva, či sa Bitcoin skutočne výrazne prepadne. Momentálne existuje šanca 1 k 1, že do konca roka dôjde k veľkej korekcii. Zároveň však možno na konci tohto týždňa uvidíme nové maximum. Je nemožné predpovedať, ako sa cena bude vyvíjať, ale väčšina ľudí sa zaujíma len o to, kedy uvidia prasknutie bubliny. Ak k tomu dôjde, táto aplikácia okamžite upovedomí užívateľov, hoci už možno bude príliš neskoro na predaj BTC a dosiahnutie zisku v tomto okamihu.

Je zrejmé, že v najbližších týždňoch a mesiacoch bude Bitcoin ešte intenzívnejšie sledovaný. Všetci na svete sú znepokojení, či sa najväčšej kryptomene na svete podarí uspieť. Či sa to podarí analyzovať aplikácií Bitcoin Bubble Burst zostáva otázkou. Je dosť ťažké predpovedať cenu Bitcoin pomocou bežných prostriedkov, nieto ešte s AI a hlbokým učením.

 

Pridaj sa do KRYPTO-skupiny a dostávaj včas najaktuálnejšie informácie zo sveta kryptomien:

 

Zdroj:Themerkle.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart