Binance uvažuje o zalistovaní Libry a investovaní do uzlu.

Facebook s projektom Libra ešte reálne ani nefunguje a už je horúcou témou v krypto odvetví. Dokonca najväčšia burza Binance uvažuje o spolupráci a uvedomuje si dôležitosť tohto projektu. Ak ide Facebook týmto smerom určite to má význam napriek tomu, že ešte sa Libra s jej multifunkčnou peňaženkou Calibra ani nespustila.

Podľa najnovšich správ , burza Binance hovorí s Facebookom o tom, ako sa zapojí do pripravovaného projektu Libra . Portál Financie Magnates hovoril s Binance CTO na podujatí FinTech Junction v Izraeli vo štvrtok. Chao (Binance CTO) povedal, keďže Libra bude spočiatku na súkromnom blokchaine, nebude potrebovať externú likviditu. Facebook však môže v konečnom dôsledku túžiť po sekundárnom trhu, vzhľadom na to, že chce prejsť na otvorený blockchain.

„Meny profitujú zo sekundárneho trhu, takže by bolo v ich najlepšom záujme byť zalistovaní.

V ďalšej správe od CryptoPotato, ktorý tiež hovorili s Chao na podujatí v Tel Avive, ďalej navrhol, aby Binance podporoval blokchain Libry tým, že bude vystupovať ako uzol s povolením, ktorý potvrdzuje transakcie.

Leto je tu a naša sezónna ponuka pre teba tiež!

Chcem vstupiť do VIP SKUPINY

Facebook povedal, že bude mať nakoniec 100 uzlov a už pomenoval firmy ako Visa, Uber, eBay a Lyft, ktoré to už aj potvrdili a zaviazali sa investovať 10 mil USD za uzol. Chao povedal, že Binance „rozhodne zvažuje“ túto možnosť, hoci konečné rozhodnutie sa ešte neurobilo. Hovoriac všeobecne o projekte Libra, ktorý bol odhalený v polovici júna, povedal:

Je to určite dobrá vec. Zakaždým, keď sa zapojí spoločnosť s váhou, veľkosťou, zdrojmi a dopadom Facebooku, overí sa tým vlastne životaschopnosť blockchainu. Takže či sa Libra stane neuveriteľne úspešnou alebo nie , je to dobrá vec už teraz. “

Zdroj : https://www.coindesk.com/binance-talking-to-facebook-about-libra-listing-becoming-node-reports

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart