Binance spustí burzu v Singapure už dnes!

Burza Binance pokračuje vo svojej snahe rozšíriť povedomie ohľadne kryptomien otvorením krypto búrz po celom svete. Binance začala plánovať otvorenie už v  krajinách ako Uganda, Malta, Lichtenštajnsko a teraz v Singapure. V prípade Singapuru plánuje Binance otvorenie fiat-krypto burzy už dnes 18. septembra.

Vývoj pokračuje aj na Malte

Changpeng Zhao (CZ) tiež píše o nedávnom vývoji burze na Malte. Spoločnosť vstúpila do partnerstva s fintech spoločnosťou Malta Stock Exchange’s, aby spoločne spustili novú obchodnú platformu pre security tokeny.

Binance sa doťahuje na Nasdaq

Binance ICO bola spustená 1. júla 2017 a zažila úspešné ICO, ktoré vyústilo do platformy, ktorú poznáme dnes.

V čase písania tohto článku je burza na prvom mieste podľa denného objemu obchodu, ktorý sa odhaduje na 804 miliónov dolárov. V minulosti na býčom trhu od konca roka 2017 do začiatku roka 2018, Binance zarobil približne $ 2 miliardy v zobchodovanom dennom objeme.

Burza tak prekonala v štvrťročných ziskoch spoločnosť Deutsche Bank. V prvom štvrťroku roku 2018 dosiahla spoločnosť Binance zisk vo výške 200 miliónov dolárov v porovnaní so ziskom 146 miliónov dolárov v prospech Deutsche Bank. Táto hodnota ziskov Binance v rovnakom časovom období bola len o 9 miliónov dolárov menšia než mala najväčšia burza sveta Nasdaq s 209 miliónov dolárov.

Jedinečný Binance coin (BNB)

Ďalším faktorom, ktorý treba považovať za dôležitý je, je osud kryptomeny Binance Coin (BNB). Základné ekonomické zákony naznačujú, že ponuka tejto kryptomeny je obmedzená. Preto sa pri rozširovaní burzy zvýši dopyt po BNB s čím bude nasledovať aj jej cena. Tiež je podotknúť, že Binance pravidelne každý štvrťrok uskutočňuje pálenie BNB coinu, čím jeho ponuku unižuje.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Binance a ich Binance coine (BNB). Prečítajte si náš článok o tejto rýchlo rastúcej platforme.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart