Binance reaguje na požiar v Notre Dame

Jedna z najväčších krypto burz, Binance, spustila krypto darcovský program na podporu rekonštrukcie katedrály Notre Dame, a oznámila to v tweete 16. apríla.

Binance inicioval darcovský program „Rebuild Notre-Dame“, ktorý apeluje na krypto komunitu, aby podporila obnovu stredovekej katedrály, ktorá utrpela „kolosálne škody“ kvôli veľkému požiaru, ktorý túto stavbu 15.apríla takmer zničil.

V príspevku, ktorý sprevádzal novo vzniknutý program Binance uviedla, že nedávna udalosť bola „chvíľou veľkej straty pre kultúru, umenie a históriu zdieľanú celým ľudstvom“.

Burza spustila tento program na svojej charitatívnej platforme iniciovanej sociálnym projektom spoločnosti, Blockchain Charity Foundation (BCF).

V čase písania tohto príspevku sa v kampani zozbieralo 48 darov v Bitcoine (BTC), Ethereum (ETH)a Binance Token (BNB), v celkovej hodnote 3.13 bitcoinu, čo je približne 16500$.

Binance, jedna z najväčších svetových krypto burz podľa denného objemu obchodovania, predstavila svoju darcovskú platformu s podporou blockchainu v rámci BCF v októbri 2018. Burza odvtedy spustila už množstvo krypto darovacích kampaní, vrátane nedávnej kampane na podporu študentov v školách v Rwande, Keni a Etiópii.

Zdroj: Cointelegraph

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart