Binance odhaľuje plán spustenia krypto búrz na takmer každom kontinente

Jedna z najväčších svetových búrz chce vytvoriť platformy obchodovania typu “fiat-to-crypto” takmer na všetkých kontinentoch.

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Binance- Zhao Changpeng, prvý deň konsenzu v Singapure rozprával o rôznych témach, vrátane toho, ako Binance od začiatku vyrástol s pôvodnou ponukou mincí v hodnote 15 miliónov dolárov na jednu z najväčších svetových krypto búrz. Počas rozhovoru Zhao naznačil, že do budúceho roka chce spoločnosť spustiť päť až desať búrz typu fiat-to-crypto, ideálne na ďalších dvoch kontinentoch.

Tieto plány sú v súlade so súčasnými snahami spoločnosti Binance o zavedenie burzy v Singapure, ktorá podporuje miestne obchodné služby typu fiat-to-crypto. Uskutočnil uzavreté testy v utorok, a dúfa, že celá platforma by mohla byť spustená v priebehu niekoľkých mesiacov, ale dodal, že práca s bankami a regulátormi je oveľa ťažšia, ako s kryptomenami.

Poznamenajúc, že ​​tento krok sa zdá byť obrátením k tomu, o čom bol známy Binance, čo je jeho krypto-krypto obchodovanie, a Zhao priznal, že trhová kapitalizácia je stále výrazne nižšia ako tradičné finančné nástroje.

,,Fiat je stále tam, kde sú všetky peniaze … A my musíme otvoriť bránu,” povedal.

Dodal, že Binance plánuje naďalej pracovať s relatívne menšími krajinami, pričom cituje nedávne partnerstvá akým je Malta. Hlavným dôvodom, je, že tieto krajiny majú tendenciu reagovať omnoho účinnejšie. ,,Môžete pristupovať k vládnym úradníkom na najvyššej úrovni a vaše otázky budú zodpovedané priamo a efektívne … A ocenia investície, ktoré prinášate do miestnej ekonomiky.”

Zhao označuje tento krok ako viac než nájsť miesto, kde burza bude. Keď technológia dozrie, z dlhodobého hľadiska sa vybuduje decentralizovaná burza fiat-to-crypto. Binance zaznamenala zdravé príjmy z podnikania za posledný rok napriek celkovému poklesu trhu s kryptomenami. Zhao potvrdil, že v prvom štvrťroku tohto roka dosiahla spoločnosť Binance zisk vo výške 200 miliónov dolárov- všetky aktíva sú v kryptomenách a dodal, že zisky v druhom štvrťroku klesli na základe poklesu trhu o 150 miliónov dolárov.

,,Šťastie zohralo určitú úlohu v prospech spoločnosti, keďže bola založená v správny čas na správnom mieste.”

Zhao strávil dva roky s tímom, vytvoriac cloudový systém, ktorý ponúka kryptomenovú infraštruktúru na vytvorenie vlastných platforiem. Je to technológia, ktorú použil na základ tvorby Binance.

,,Niekedy sa negatívne veci z dlhodobého hľadiska vyvinú na pozitívne… ak ich využijete správne.” ukončil.

Zdroj: 1


BCO, Aurore sa za posledný týždeň darilo, informáciu o nich ste u nás získali v predstihu. Zle nedopadol ani FUN a dnes sa pridal XRP, ktorý sme v našej VIP skupine mali včas zanalyzovaný.  

 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart