Binance novinky: Účty pre inštitucionálnych klientov, Náhľad novej DEX

Jedna z najlepších krypto búrz súčasnosti Binance vydala novú funkciu podúčtov pre inštitucionálnych a vysoko kvalitných individuálnych obchodníkov.

Jeden hlavný účet a k tomu 200 podúčtov

Táto funkcia umožní vytvoriť až 200 obchodných účtov pod jedným hlavným účtom. Tento “hlavný” účet bude mať výhradnú kontrolu nad pohybom aktív medzi podúčtami a bude mať možnosť udeliť každému z nich rôzne úrovne prístupu a povolenia. Napriek tomu každý podúčet si ponechá vlastné API limity, ktoré umožnia obchodovanie podľa vlastných možností.

Podľa Binance budú mať podúčty možnosť prezerať si všetky údaje a zostatky, prevádzať finančné prostriedky medzi účtami a mať plnú riadiacu kontrolu a prístup k širokej škále nástrojov auditu aktív.

V tlačovej správe sú uvedené ďalšie podrobnosti a konštatuje sa, že funkcia správy účtu umožňuje hlavným účtom zmraziť alebo rozmraziť svoje podúčty.

Nová funkcia podúčtu je obmedzená dostupnosťou pre firemných používateľov a jednotlivcov s účtami VIP 3 úrovne (alebo vyššie); Binance oznámila, že “VIP úrovne budú vypočítané na súhrnnom základe a príslušné zľavy sa budú uplatňovať na všetky podúčty.”

Binance DEX už čoskoro

Binance vydala 4.12. 2018 druhý náhľad svojej nadchádzajúcej decentralizovanej burzy (DEX), pričom uviedla, že testovacia verzia bude k dispozícii pre budúcich používateľov už čoskoro. Decentralizované burzy sú bezpečnejšie oproti centralizovaným burzám hlavne z dôvodu, že privátne kľúče od prostriedkov umiestnených na burze držíte sami a pre hackera je zložitejišie vám ich ukradnúť.

Video nájdete na tomto odkaze:

Zdroj: 1


Vo VIP cez víkend prebehla veľká víkendová analýza kryptomien, najbližšiu Nedeľu pokračujeme. 

Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými 

PRIDAJTE SA K NÁM

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart