Binance Labs poskytla 45 000 dolárov trom rôznym projektom!

Binane prerozdelila 15 000 dolárov na každý z vybraných open source projektov.

Prvým projektom je Ironbelly, otvorená mobilná peňaženka pre grin blockchain, ktorej cieľom je umožniť zákazníkom držať a prenášať Grin medzi ľuďmi.

Druhým projektom, ktorý získal finančné prostriedky, je protokol HOPR, ktorý zachováva ochranu súkromia. Produkt údajne zamýšľa poskytnúť súkromie odoslaním správ cez niekoľko prenosových uzlov priamo príjemcovi.

Posledným projektom je modernizácia peňaženky Kitsune Wallet. Ako opísali jeho vývojári Kitsune Wallet je “inteligentný zmluvný účet, ktorý bude držať vaše krypto aktíva v jednej zmluve (adresa), pričom bude schopný meniť vzhľad v závislosti od vašej potreby.”

Minulý mesiac sa argentínska vláda sa dohodla na spoluinvestovaní do blockchainových projektov, ktoré sú podporované Binance Labs a latinskoamerickou zmenárňou LatamEx.

Binance Labs vydala svoju prvú várku projektov blockchain zo svojho programu minulý rok v decembri. Po skúške s viac ako 500 žiadateľmi vybrali Binance Labs iba osem projektov, z ktorých každý dostal 500 000 dolárov na financovanie a prístup k potrebným zdrojom a mentorom.

Zdroj: Cointelegraph

Nerobte chyby v tradingu, minimalizujte riziko zlého ťahu. Prejdite si našim kurzom!

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO KURZU !

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart