Autokopírovanie ako budúcnosť obchodovania ?

Zaujímajú vás finančné trhy a chcete byť na nich ziskový, ale nepoznáte technickú analýzu a grafy sa vám zdajú príliš zložité? Práve pre vás je výhodná možnosť autokopírovania. Pár mesiacov testovania social tradingu náspresvedčil sa podeliť o skúsenosť.

Čo je autokopírovanie?

Funguje to takto. Poznáte nejakého šikovného tradera a chceli by ste  mať výsledky ako on ? Tak práve teraz máte možnosť! Naga auto-invest ponúka možnosť autokopírovania úspešných traderov. Môžete si vybrať svojho obľúbeného tradera, alebo tradera ktorý má najvyššiu úspešnosť napojiť sa na neho a užívať si jazdu. 

Je to úplne jednoduché. Stačí keď sa zaregistrujete na platforme NAGA a prejdete do kolonky Top traders. Vyzerá to asi takto:

Naga vám prácu uľahčí a traderov vám zoradí podľa ich úspešnosti. Každý trader ma tak svoju vizitku uspešnosti ale zaroveň aj neuspešnosti. My si logicky vieme vybrať tých, ktorým sa darí na platforme najviac a autokopirovať ich.

Podľa čoho sa rozhodnúť?

  1. História tradera

Jeden z najdôležitejších faktorov je história daného tradera. Pozrite sa ako dlho už daný trader obchoduje a akú má úspešnosť. Prípadne jeho najväčšie výkyvy a najväčšie straty. Z mojej osobnej skúsenosti a odporúčania by som sa pripojil len na tradera, ktorý má minimálne 6 mesačnú históriu a štatistiky.

  • Koľko ľudí ho kopíruje

Dilemu, ktorú riešite vy už pred vami riešilo XY ľudí. Ak niektoré z traderov autokopíruje množstvo uživateľov, tak bude zrejme overený. 

  • Win ratio %

Je jednoduché číslo, ktoré vám ukáže koľko z jeho obchodov je úspešných. Samozrejme toto číslo je dosť subjektívne. Množstvo traderov môže mať aj nízku úspešnosť ak je ich pomer risku a zisku vysoký. Každopádne aj tento parameter môže zavážiť.

  • Stratégia daného tradera

V neposlednom rade je kľúčová stratégia.  Ak ste konzervatívny, tak určite zvolte tradera, ktorý nemá veľké výkyvy na grafe. Ak ste viac dynamický, tak môžete zvoliť tradera, ktorý je viac dynamický.

Odporúčanie na začiatok

Možnosť kopírovania od Naga je skvelá možnosť ako zarábať na trhoch. Avšak nebuďte príliš chamtivý. Na začiatok by som odporúčal investovať menší kapitál kým sa oťukáte a kým si najdete tradera, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkam. Každý trader je len človek a aj ten najlepší trader môže mať zlý deň. Preto odporúčam platformu najskôr vyskúšať a neskôr prípadne kapitál prihadzovať. Všetko je vo vašich rukách.

Z inestovaných 500 EUR, čo sme testovali na skúšku, sa nám podarilo autokopirovanim za mesiac spraviť 112eur profit.

Registrovať sa na platformu NAGA

Upozornenie:

Tento článok má iba vzdelávací charakter. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Urobte si vlastný prieskum predtým ako sa rozhodnete investovať do kryptomien alebo iných trhov. Obchodujete podľa vlastného uváženia ana vlastné riziko.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart