Ashton Kutcher spravil reklamu pre Ripple v priamom prenose americkej televízie. Za štyri milióny

Herec a investor do technológií Ashton Kutcher prekvapil populárnu americkú moderátorku Ellen DeGeneres darčekom, ktorý jej venoval prostredníctvom kryptomeny. A nie malým, daroval jej 4 milióny dolárov v mene Ripple.

Peniaze jej Kutcher odovzdal v priamom prenose jej televíznej show. DeGeneres totiž oslavovala 60. narodeniny a tieto prostriedky by mali poputovať na nadáciu určenú pre záchranu divokých zvierat.

Herec známy zo seriálov Dva a pol chlapa alebo Tie roky sedemdesiate jej poslal peniaze cez aplikáciu v telefóne.Bežne ľudia prichádzajú s obrovskými šekmi a spravia okolo doho divadlo,“ povedal. „No všetko, čo potrebujeme spraviť je stlačiť tento gombík a je to na tvojom účte.“

Dar odovzdal v mene spoločnosti Ripple. Kutcher pri celom procese zdôrazňoval, že takáto forma posielania peňazí má mnoho výhod, medzi ktoré patrí rýchlosť celej akcie.

Herec už do Ripple investoval niekoľko miliónov dolárov a vo svete technologických investícií nie je žiadnym nováčikom. V minulosti vo veľkom prispel aj platforme na sprocesovanie platieb pre obchodníkov, ktorí využívajú Bitcoin – Bitpay.

Ripple v marci tohto roku daroval 29 miliónov dolárov pre americký systém štátnych škôl. Bola to odpoveď na 35-tisíc žiadostí na pomoc s financovaním od učiteľov.

Okrem kryptomien Kutcher investoval aj v úspešných technologický startupoch ako AirBnb, Uber alebo Spotify. „Táto spoločnosť je veľmi veľmi zaujímavá,“ povedal herec o Ripple. Už dnes má spoločnosť uzavreté partnerstvá s takými inštitúciami ako American Express, MoneyGram, UBS Group, či Banco Santander.

Nebaví vás pretrvávajuce obdobie poklesov trhu ? Žiadnu panika, prečítajte si našu príručku!

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart