Aplikácia BlitzPredict predpovedá výsledky zápasov Svetového pohára v Rusku

Blockchain aplikácia BlitzPredict, ktorá pomáha športovým fanúšikom získať poradenstvo v oblasti stávok, spustila svoju platformu krátko po tom, ako sa v Rusku začali futbalové majstrovstvá sveta. Toto spustenie nebolo náhodné. Aplikácia totiž predpovedá výsledky všetkých futbalových zápasov.

Ciele

BlitzPredict si kladie za cieľ poskytovať inovatívne riešenia problémov stávkového priemyslu tým spôsobom, že zaznamenávajú štatistiky každého klubu. Z týchto štatistík vytvárajú predpovede o výsledkoch športových udalostí. Tieto predpovede sú následne porovnávané zo skutočnými výsledkami. Takýmto spôsobom dokážu vytvoriť verejný a jednoducho overiteľný záznam svojích predpovedí.

Aplikácia tiež funguje ako agregát, ktorý neustále zhromažďuje údaje z predpovedí trhov a stávkových kancelárií. Vďaka tejto funkcií vám dokáže ponúknuť najlepší kurz na trhu. Veľkou výhodou platformy je možnosť sledovať pohyby veľkých hráčov a stávkovať podľa nich. Podľa ich slov má tento model až 76% úspešnosť.

Užívatelia môžu stávkovať pomocou BlitzPredict tokenu (XBP), ktorý je postavený na Ethereum sieti. XBP token je možné zakúpiť na burzách ako HitBTC, Cryptopia, Bancor a Idex.

Celkovo sa tento koncept snaží odlíšiť od konkurencie kvalitným obsahom a nástrojmi, ktoré môžu zvýšiť šance na víťazstvo. Platforma už plánuje zahrnúť aj ďalsie športy ako americký futbal a tiež tenisový Wimbledon, ktorý začne v Londýne budúci mesiac.

Záver

BlitzPredict sa snaží o to, aby používatelia na tejto platforme našli najlepšie ceny kurzov. Ich model navyše predpovedá výsledok každého zápasu pomocou detailných štatistických údajov o každom mužstve. Nemusíte sledovať všetky štatistiky sám, ale môžete si nechať prepočítať pravdepodobnosť výhry pomocou ich aplikácie. Určite by som sa nespoliehal na ich predpovede na 100%, ale môže to byť pomerne užitočný nástroj na upevnenie rozhodnutia. Výhodou je, že výhry, ktoré plynú zo stávkovania sú založené na smart kontraktoch a pripíšu sa na váš účet ihneď po skončení zápasu.

1, 2

Upozornenie: Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart