4 najlepšie aplikácie pre zaznamenávanie portfólia

Ak sa považujete za obchodníka s kryptomenami, na zaznamenávanie portfólia potrebujete aj niečo lepšie ako tabuľky excelu. Predstavíme si 4 najlepšia aplikácie, ktoré majú rôzne funkcie a preto bude každému vyhovovať iná. Máte radi prehľadné appky s jednoduchým ovládaním, aby ste rýchlo analyzovali svoje stanovisko a vedeli vyhodnotiť profit, alebo radšej niečo s detailnou grafickou analýzou portfólia? 

CryptoCompare

Jedná sa o najrozšírenejšiu webovú aplikáciu, ktorá slúži na zaznamenávanie kryptomenového portfólia. Je obľúbená, ale nenájdeme tam dostatočné analytické nástroje a na mobilnom zariadení je prehliadanie o niečo horšie.

Výhodou je, že táto aplikácia umožňuje vytvorenie väčšie množstva portfólií, pri ktorých si môžete voliť ich transparentnosť. Ak chcete, aby niekto známy videl vaše portfólio, môžete mu ho ukázať pomocou zaslania linku. Takisto si môžete prezerať portfóliá ostatných používateľov. (TU)

Zadávanie transakcií je jednoduché, čo sa pre niektorých môže javiť ako výhoda, ale určite to nesadne náročnejším užívateľom, ktorý si chcú zvoliť podrobnosti ako poplatky, alebo burzu na ktorej nakupovali.

Blockfolio

Blockfolio je jednou z najpopulárnejších mobilných aplikácií, ktoré sú určené pre mapovanie portfólia. Umožňuje sledovať vaše zisky, ale aj celkovú hodnotu daných kryptomien. Výhodou je integrovaný informačný kanál z prostriedia CoinDesk a CoinTelegrap.

Grafika tejto aplikácie je zvládnutá veľmi dobre a hlavný panel je dosť prehľadný. Môžete tu sledovať 24 hodinovú percentuálnu zmenu čo funguje ako indikátor trhov.  Ponúka možnosť “Deduct from Holdings” čo znamená, že ak kúpite nejaký altcoin (napr. Ethereum) za Bitcoiny, ktoré máte zaznamenané v portfóliu, appka si sama odčíta dané BTC a prevedie ich na ETH.

Cointracking

Cointracking je všestranná platforma na sledovanie portfólia, ktorá poskytuje množstvo informácií o uskutočnených obchodoch. K dispozícií je v desktop, ale aj mobilnej verzií.

Používateľské rozhranie je dopĺňané množstvom grafov, ktoré ukazuje rozdelenie portfólia do dominancie určitých kryptomien, nákup medzi burzami, uskutočnené obchody za posledný mesiac a tak ďalej. Výhodou môže byť import dát do png a road mapa vašich obchodov. Sekcia Un(realized) gains vám dá kompletný prehľad aktuálneho stavu celého vášho portfólia a verte, že si to budete prezerať aj niekoľko krát denne.

Jedná sa o veľmi dobre zvládnutú aplikáciu určenú hlavne pre náročnejších investorov. Vo verzií zadarmo si môžete zaznamenať až 200 transakcií, ktore však musíte naimportovať manuálne. Automatický import a rozšírené funkcie sú v platenej verzii.

Delta

Delta vyvinula tiež mobilnú aplikáciu aj desktop verziu, ktoré je možné medzi sebou zosynchronizovať. Takže ak robíte obchody kdekoľvek, Detla je vždy po ruke.

Jedná sa o veľmi príjemné používateľské rozhranie, ktoré vám umožní veľmi ľahko spracovať informácie, ktoré sú dôležité. Na hlavnej stránke zobrazuje celkový zisk a tiež aj zisk jednotlivých kryptomien. Vo watchliste môžete sledovať aktuálne ceny kryptomien a ich a grafy. Aplikácia umožňuje zadávať burzu na ktorej ste nakupovali, aké poplatky boli použité a poznámky k obchodu. Tiež má možnosť transfer, ktorou si zaznamenávate odoslané transakcie (od koho / komu + poznámky).

Delta je veľmi jednoduchá, prehľadná, vizuálne pohľadná aplikácia.

Ak máte otázky ohľadom svojho portfólia tak na ne bude priestor aj na našej prednáške

v Žiline 22.6.

VIP členovia majú vstup zadarmo, stači nám napísať na info@kryptotrejder.sk 

 

 

 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart