3. Výročie VIP SKUPINY: Neuveríte, za aké ceny sme nakupovali Ethereum v 2016…..

Kryptomeny sme prvý krát nakúpili začiatkom roku 2016, trvalo nám 3 mesiace kým sme sa rozhodli do toho ísť naplno. Prvú zmienku o nich nám v roku 2015 dala podvodná schéma – One coin. Poďme sa pozrieť na naše začiatky a zároveň vám ukážeme prečo je dnešok pre nás výnimočný deň. 

One coin nás však nepresvedčil, avšak vďaka tejto podvodnej kryptomene sme objavili BTC, ktorý stal približne 300 EUR a aj to sa nám vtedy zdalo príliš veľa, kedže sme nemali informácie. 
Postupne sme skúmali zahraničné weby, fóra a mnohých zahraničných influencerov, vďaka ktorým sme sa rozhodli vkročit do kryptosveta a zbierať skúsenosti. (Cena ETH v tom období – 6,-€, cena XRP – sotva pol centa za kus). 

Čo všetko by sme dali v tej dobe za to, keby bol niekto na trhu, kto by nás kryptosvetom previedol ? 

Až do Apríla 2017 sme zbierali skúsenosti, robili chyby, skúmali grafy a aplikovali technickú analýzu. Prišla myšlienka, podeliť sa sa s informáciami a byť prvý kto vyrieši deficit informácií z kryptosveta na Slovensku – založili sme provizórny web, kde sme prekladali zahraničné články + založili sme free telegram skupinu – Krypto SK/CZ #predictions v ktorej vtedy bolo približne 100 ľudí. (Aktuálne patríme k najväčšej slovenskej telegram kryptoskupine na Slovensku)

Za ten čas okrem zdieľania informácií s vami, sme začali robiť aj Skype konzultácie, ktoré boli každý týždeň plné zvedavých ľudí, hladných po informáciách. 

Počiatky VIP skupiny sa dátuju na 15.10.2017. V ten deň sme prvý krát otvorili brány našej vip skupiny na podnet ľudí, ktorým sa páčila naša práca, ktorú sme robili dlhe mesiace zdarma.

CHCEM SA DOZVEDIEŤ VIAC O AKCII NA VIP SKUPINU

Dlhodobo sme mali ambícu sa rozrásť, priniesť vyššiu kvalitu, odoberať viac zdrojov, selektovať informácie, kde sme sa dostali až do dnešnej podoby. 
Ak by sme to porovnali s rokom 2017 urobili sme kus poriadnej práce, a vytvorili množstvo obsahu pre ľudí. 

Od 13.10 do 15.10. – dni, kedy sa pridalo k nám do VIP, niečo cez 100 ľudí, čo pre nás znamenal dobrý štart na rozšírenie tímu, zlepšenie služieb a prístup k ďalším plateným informáciám, ktoré sme si predtým nemohli dovoliť. 

Za ten čas, sme otvorili kanceláriu v Košiciach, v ktorej sme robili osobne konzultácie, od Skype konzultácii sme prešli na Webináre, na ktorý sa vie pripojiť aj viac ako 100 ľudí naraz. Začali sme robiť prednášky a obehali sme každé väčšie mesto na Slovensku.

Vytvorili sme team, ktorí sa špecialne venuje iba fundamentom. K dnešnému dňu sme prešli cez 40 Low cap kryptomien, ktoré dosahovali úspechy aj v tomto roku.
Ďalšiou novinkou je už rok fungujúci Krypto Day-trejder – kde si prídu na svoje aj denný obchodníci. Analýzy na dennej báze určite však potešia aj ostatných. 
Robili sme kryptomenám osvetu a šírili ich ďalej a plánujeme Vám aj naďalej prinášať tie najčerstvejšie informácie. 

Dnes je pre nás veľký deň, oslávte ho spolu s nami a využite našu ponuku a vytvorenie produktu zimné členstvo, vďaka ktorému sa prenesieme týmto zimným a pandemickým obdobím rýchlejšie. Vedomosti, ktoré sa spoločne naučíme nám ostanú už navždy. Tak kedy ak nie teraz ?

Táto ponuka je jedinečná a vôbec po prvý krát v histórii vám ponúkame toľko pridanej hodnoty v jednom balíku.

CHCEM SA DOZVEDIEŤ VIAC O AKCII NA VIP SKUPINU

Je to však zaslúžene pre vás všetkých, pretože aj vďaka vám má naša práca zmysel. 

Ďakujeme, že aj vy ste súčasťou kryptorevolúcie a patríte medzi špičku ľudí, ktorí sa dozvedeli o technológii blockchain medzi prvými. 

Ďakujeme celému tímu ľudí, ktorí sa podieľajú na projekte, od redaktorov, grafika, tvorcov obsahu, analytikov grafov, webárov, tvorcom vzdelávacích videí, projektovej manažérky, ktorá nám veľa v minulosti pomohla, asistentky, ktorá s vami komunikuje cez e-maily a ďalším bez ktorých by sme nevedeli existovať. 

Všetko najlepšie!

Tím kryptotrejder.sk – Váš sprievodca svetom kryptomien

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart