10 celebrít, o ktorých ste nevedeli, že sa zaujímajú o kryptomeny

10 celebrít, o ktorých ste nevedeli, že sa zaujímajú o kryptomeny

 

 

Celebrity vždy hľadajú spôsoby, ako sa viac zviditeľniť a využiť svoj existujúci vplyv. Nie je to vždy jednoduché, myslíte si, pretože dnes nie je toľko príležitostí. To určite vysvetľuje, prečo toľko celebrít naskočilo na módnu vlnu kryptomien. Nižšie je uvedených niekoľko najznámejších mien, ktoré sa „skamarátili“ s kryptomenami.

10. Jamie Foxx

Keď Jamie Foxx pridal na twitteri príspevok o ICO kryptomeny, komunita bola v šoku a zároveň vzrušená. Až do tohto momentu Foxx neprejavil žiadny záujem o koncept kryptomien. Ľudia urobia zaujímavé veci pre peniaze a ponuky ICO veľmi stoja o podporu celebrít.

9. DJ Khaled

ICO v súčasnosti priťahujú veľkú pozornosť zo strany celebrít. Vo väčšine prípadov dostanú slávni ľudia pekne zaplatené, aby odporučili počiatočnú ponuku mincí akéhokoľvek druhu. DJ Khaled naskočil na túto vlnu už dávnejšie, keď spravil reklamu ICO Centra. Ide o jeden z mnohých projektov debetných kariet kryptomien, ktoré sú súčasnosti v obehu.

8. Donald Glover 

Bola to trochu prekvapenie, keď sme zistili, že Daniel Glover naskočil na módnu vlnu kryptomien. Znova platí, že ako pre tvorcu obsahu dáva veľký zmysel chopiť sa novej formy peňazí. Počas jedného z jeho rozhovorov uviedol, že z Bitcoinu by sa onedlho mohol stať veľký úspech. Jedná sa o cennú podporu, ktorá pre zmenu nebola spájaná s ICO.

7. Snoop Dogg

Je to pomerne verejné tajomstvo, že Snoop Dogg je už dávno fanúšikom kryptomien. Hoci jeho pôvodný plán akceptovať Bitcoin platby za nový album sa ukázal ako fraška, Snoop Dogg túto možnosť nikdy úplne nevylúčil. Napriek tomu bola jeho zmienka o vedúcej kryptomene ocenená mnohými ľuďmi.

6. Drew Carey

Každý vo svete pozná Drewa Careyho a on pozná Bitcoin. Podľa jeho názoru je širšie osvojenie vedúcej svetovej kryptomeny iba záležitosťou času. V priebehu posledných dvoch rokoch sa ku kryptomenám výrazne nevyjadroval, no jeho podpora sa zdá byť nedotknutou.

5. Mel B

Často počúvaná námietka spočíva v tom, že do kryptomien sa nezapája dostatok žien. Mel B je jednou z mála hudobných umelkýň, ktoré sa rozhodli akceptovať Bitcoin za svoju hudbu. Nie je zrejmé, či aj v budúcnosti bude akceptovať BTC za svoje albumy, no existuje veľmi reálna šanca, že toto partnerstvo bude  pokračovať ešte dlho.

4. Floyd Mayweather Jr. 

Bude zaujímavé zistiť, na koľkých reklamných kampaniach pre ICO sa Floyd Mayweather plánuje zúčastniť. Doteraz sa podieľal aspoň na dvoch známych projektoch a nezdá sa, že by s tým chcel prestať. Podpora celebrít môže ľahko priniesť skazu ponukám ICO, no zostáva otázne, či to bude platiť aj pre tento prípad.

3. Gwyneth Paltrow

Viac vplyvných žien vo svete kryptomien sa dá výhradne považovať za dobrú vec. Gwyneth Paltrow je svetovo uznávaná herečka, ako aj poradkyňa v oblasti kryptomien. Konkrétne povedané, Abra si vybrala herečku za startup poradkyňu v nedávnej epizóde programu Planet of the Apps na Apple TV. Je to zaujímavý projekt, ktorý otvára množstvo zaujímavých príležitostí.

2. Ashton Kutcher

Zatiaľ čo väčšina ľudí pozná Kutchera ako herca, ktorý hrá vo filmoch a televíznych show zábavné postavy, je tiež seriózny biznisman. Je spoluzakladateľom BitPay investor A-grade Investícií. Navyše je jednoznačným fanúšikom decentralizácie čo najviac aspektov každodenného života, ako je to ľudsky možné. Bude zaujímavé sledovať, ako sa týmto projektom darí.

1. Paris Hilton

Hoci sa doposiaľ Paris Hilton o kryptomeny veľmi nezaujímala, jej podpora pre Lydian ICO bola veľmi prekvapivá. Nešlo o samotný projekt, no skôr o spojenie s osobou, ktorá za nim stojí. Napriek tomu je Hilton významnou mediálnou osobnosťou a snáď aj tou najznámejšou verejnou osobou na tomto zozname.

 

Pridajte sa do našej Krypto-skupiny

 

 

Zdroj:themerkle.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart